Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Brendon! Szereted, vagy nem?

Brendon! Szereted, vagy nem?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, akkor miért nem?


2009. júl. 29. 21:40
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is drága,de nálam is volt,hogy csak ott tudtam megvenni pár dolgot,aztán láttam máshol is,drágábban.Szóval nem a legdrágább áruház.több kategóriában vannak ott dolgok,van olcsobb és van drágáb is.de nem vásárlok ott.
2009. júl. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Csatlakozom az előttem válaszolókhoz:túl drága!Egy ideig állandóan a Brendonos honlapot bújtam,most aktuális kisfiamnak az etetőszék és az autósülés is.A környékünkön sajnos ennél már csak drágább üzletek vannak,ezért majdnem el is indultunk,hogy bevásároljunk.....Amikor megpillantottam itt egy anyuka által belinkelt dolgot a Babaszafariról :)

Nagyon örülök,hogy kicsit kitágult a látóköröm és mégsem dobtam ki feleslegesen egy csomó pénzt,így máshol is beszerezhetem a cuccokat,sokkal kedvezőbb áron!

2009. júl. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Összességében nagyon drága, de én mindig nézem a brendonos kupon (anyák lapja, babák lapja) kuponokat, volt már amit sokkal olcsóbban meg tudtam venni így. A sudocream-et viszont mindig ott veszem, mert máshol drágább, illetve múltkor is volt olyan akció, hogy a babatej 1500 Ft volt.

Viszont az outlet-je nagyon jó. Mi így vettünk utolsó darabos babakocsit, cipőt, párologtatót, autósülést.

2009. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
88%
Amikor először voltunk a Brendonban, még meg is kérdeztem a férjemet, hogy mi vagyunk ennyire csórók, vagy a bolt nagyon drága?
2009. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Régebben amikor a nagylányom picike volt akkor előfordult hogy vettünk egy két dolgot cumit meg cumisüveget. De most a pici babámnak még nem vettem ott semmit mert rohadt drága meg ami kellene az nincsen itt Györben.
2009. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán vásárolok ott az ára miatt, bár már arra is volt példa, hogy a tescoból mentem át oda, mert egy fajta ruha ott olcsóbb volt!
2009. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
gyönyörű dolgaik vannak, a honlapot is szoktam nézegetni, de nagyon drága
2009. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

én meglepődtem,hogy vannak dolgaik,amik sokkal olcsóbbak,mint mondjuk a spar,vagy bármilyen nagy áruház,neve nincs bababolt.

A kengurut ott vettem,és ott volt a legolcsóbb.Viszont a babaruhák nagyon drágák.Inkább apróságokat:cumit,láncot hozzá,rágókát veszek ott,és inkább kinézem,hogy mi az ami kell,és megnézem hátha olcsóbb máshol-

Mellesleg az anyák lapja,baba magazin akciós kuponokkal megéri ott vásárolni.

De az eladók tényleg balf....k.azt sem tudták megmondani,hogy melyik/milyen vázas biciklire szerelhető a bicikliülés előre.Bár ez is embere válogatja.Hiszen ma a patikában se tudtak felvilágosítást adni :(

egyszóval jó,de nem a legjobb

2009. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne mert rengeteg mindent megtalálhatok egy helyen, DE nagyon-nagyon drága. Így csak ritkán vásárolok ott.
2009. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
A kuponos dolgaik nagyon jók.:én így jutottam hozzá elég sok mindenhez aránylag olcsón.A Bollaby márkás pamut ruháik is nagyon jók,és nem vészes az áruk,ezeket veszem itt.És persze mindig figyelek az akciókra..amúgy akció nélkül csak szétnézni mennék be.
2009. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!