Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Brendon! Szereted, vagy nem?

Brendon! Szereted, vagy nem?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, akkor miért nem?


2009. júl. 29. 21:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%

nem. alapvetően drága.

annak jó aki tele van pénzzel. ha lenne sok pénzem én is vennék adidas szabadidőt 9000-ért:-)

(bár halkan megjegyzem lehet hogy akkor se venném meg mert felesleges:-))

2009. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
szeretném...ha lenne rá pénzem. Szerintem drága!
2009. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Én is szeretném ha lenne rávaló.Ott vettük babóca hazajövős rugiját 6800ft-t, meg még két dolgot és 28000ft fizettem.Mástnem pedig olyan jó dolgok voltak még de csak a szívem fájt értük.
2009. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
csatlakozom,szerintem is nagyon drága.Egyszer bementem körülnézni,hát néztem is jó nagyot...
2009. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
84%
Kettő bababolt van a városban, az egyik a Brendon, a másik pedig egy silány ruhákat áruló bolt alacsony választékkal. Teszem hozzá, hogy ez a Brendon sem egy budaörsi méretű és árubőségű és magasak az árak. Ja, és a kínaiban is van bébiruha, de elég kevés, kisgyermek ruha sokkal több. Szóval sok választásom nincs, Brendonban veszek több dolgot is. Otthoni ruháit csúszni- mászni meg a kínaiból.
2009. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%
Baromi drága és abszolút nem segítőkészek az eladók!!! A sz@r babakocsinkkal (2 hónapot sem használtuk) 3 hónapig jártam a nyakukra mire visszaadták az árát. 6 hónapig volt meg a kocsink, ebből minimum 2 hónapot szervizben töltött. Majd adtak egy utalványt hogy az árát levásárolhatom NÁLUK!!! Hát köszi, vegyek még egy sz@rt, amit megint nem lesznek hajlandók visszavenni ha valami baja van. :(
2009. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%

Én sok dolgot a szülés előtt a Brendon outlet be vettem meg!

Megjegyzem,nem drágán sőt volt ,hogy a rendes ár töredékéért! Gyerek ülést is itt vettünk,babakocsit most vettem kiállított darabot 12 ezerért olcsóbban mint máshol!

Én szeretem,mert ki lehet fogni az olcsó dolgokat!

2009. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is drága, viszont egy-két dolgot csak ott tudtam megvenni, mert máshol nem találtam, és persze néha ki is lehetett fogni egy-két olcsóságot! De többnyire máshol vásároltunk.

Ha valakinek van pénze rá, bátran ajánlom! :)

2009. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
92%
nagyon drága, én outletben szoktam vásárolni ruhát. Van már webáruház is: e kötöjel babyoutlet pont hu
2009. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
92%

Azt a részét ami engem érintett azt szeretem. Olcsón (29.000 ft) meg tudtam venni a babakocsit, ami egy másik boltban 45.000-ért volt kirakva, és ugyanaz. Aztán vettem még 1 babakocsit, azt is 29.000-ért. Ja meg egy esővédő fóliát rá, de nem emlékszem, h mennyi volt. :)

Am sztem drága mulatság ott vásárolni.

2009. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!