Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos korban mutatkozhat...

3 hónapos korban mutatkozhat már a gyermekem alaptermészete?

Figyelt kérdés
Nyugtalan kislány, izeg-mozog, rugdos, keveset alszik , igazi kis sajtkukac.
2009. júl. 29. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már a pocakban is! Az én kisfiam nyugis, ugyanakkor erőszakos tud lenni, ha nagyon akar valamit, kitartó olyankor. És nem veszi észre, hogy éhes, álmos, csak az utolsó utáni pillanatban, tisztára, mint én :D Jól elvan egyedül is, de van igénye társaságra is. Szerintem ezek később is pont igy lesznek. Pl a pocakban is nyugis baba volt, soha semmimre nem ült rá, nem rúgott belém annyira, ez most is megvan.
2009. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eddig úgy gondoltam, hogy igen, már rögtön látszik a jelleme, de a lányom rácáfolt erre. Halál nyugis volt nyolc hós koráig aztán beindult. Most már kis örökmozgó, be sem álla szája, kis sajtkukac lett. Addig meg egy "tamagocsi" volt. Bár gyanítom, hogy a te babád nem fog lenyugodni.:-)
2009. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Az én babám is teljesen nyugis volt a pocakban, 5-6 hónapos koráig.Mostanában kezd kibontakozni ahogy nyilik az értelme.Ja és meg sem áll egész nap.10hónapos.

2009. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!