Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öt hónapos kisfiam 200 ml...

Öt hónapos kisfiam 200 ml tejpépet eszik majd ezt követően még cicizik. Kb.3, van amikor 3.5 dl is eszik. Nem sok ez egy ilyen korú babának? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát kis falánk babó!!!! Én 1 éves lányom nem eszik ennyit!!
2009. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom túl sok-e de azért meglepődtem. Komoly mennyiség. Ejha. Mi sokkal kevesebbet eszünk 11 hónaposan. Pedig nem eszünk rosszul.
2009. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha neki ennyi az igénye, had egyen. Az én 15 hónaposom sem eszik ennyit. Igaz ő sokszor eszik keveset. Lehet a tiéd kevesebbszer eszik, de többet.
2009. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az enyém mindig is sokat evett, de 1 évesen csak 150ml pépet eszik. 5 hónaposan még nem is adtam neki pépet.Szerintem adjál neki kevesebbet és egy kicsit gyakrabban. Így elhízott felnőtt lesz.
2009. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lesz elhizott felnött, majd lemozogja ha elindul:). A z én kisfiam 11 hetes, és tápszeres napi 5-6szor 165ml-t eszik.
2009. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
AZ én 4és fél hónaposom is 200 mili tejpépet eszik és rá cicizik, igaz ő csak kb 100 mili tejcit iszik rá, de szerintem ez is durva. jó evők:-)
2009. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez bizony sok, dehát ők tudják :)

Nálunk is volt ilyen pókhas időszak :D

2009. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia, az en fiam 5 honapos, 260 mili tejpepet eszik meg. mindig is falank baba volt, de az egyik baratunk babaja 8 hetesen evett 210-et tapbol :)

szoval minden baba mas. Amugy amikor en baba voltam egy eves voltam maikor eloszor megettem egy deci tejet :) szoval tenyleg minden baba mas...ne aggodj, a babak tudjak mennyi kell nekik...ha nem jo neki ugyis visszabukja, vagy jelzi neked, hogy sok.

Tovabbi sok boldogsagot.

2009. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!


az enyim 8 hos és ugyan annyit eszik mint a tied! :)) kis hurka gyurka! :)))

üdv!

2009. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!