Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem forog a babám? 6hos...

Miért nem forog a babám? 6hos és 2hetesek vagyunk

Figyelt kérdés
Már 4 hós korában hasról hátra fordult ezt csinálta is kb 2hétig majd abba hagyta hátról hasra egyszer fordult meg 6 hós korában. azota semmi, ha hason van és már unja elkezd sirni, kicsit hagyom hát ha megfordul magátol de ha már minden szál szakad akor átfordítom, amugy hason szépen emeli már a popot probál mászni
2009. júl. 29. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy vannak babák, akik, ha valamit egyszer megcsinálnak, azt tudják is. De többször azért nem csinálja, mert nem inspirálja rá semmi. Nem nagyon érdekli, mást akar kipróbálni.

Szóval én úgy tudom, hogy ez nem baj, attól ő az már tudja! Lehet majd inkább mászni fog, vagy felülni.

2009. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló a gondom, igaz még nem töltöttük be a 6 hónapot. Egyszer láttam, hogy hasról hátra fordul, azt hittem ezzel kipipálhatjuk a dolgot. Hát nem. Azóta sem sikerül neki. Nálunk is az van, hogy hasra fordul, aztán sír és szenved, míg én visszafordítom. Éjjel is, ez külön öröm...

Szerintem hiába csinált meg valamit már egyszer, látom, hogy nem tudja :-(

Én ezért sokat játszom vele a játszószőnyegen és a pelenkázón, gurítom ide-oda, hátha végre összeáll neki a kép.

2009. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!