Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Espiro Vector 4 Air kocsi...

Az Espiro Vector 4 Air kocsi nem gyenge?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, csak nem tudom, jóminőségű-e.
2009. júl. 28. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem király babakocsi!! Nekünk Pierre Cardin 682-es van hasonló, de nem ilyen könnyű szerkezetű és ennyiért autósülés és sport ülés is van hozzá...
2009. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most néztem meg nemrég.Elég jónak tűnik, jó nagy kerekei vannak, a mózes és a sport rész is elég nagy. Egy gondom volt, hogy a sportrésznél nem csak a támla dönthető hanem az egész ülés maga, de ez nem mindenkit zavar. Amúgy nagyon jól néz ki, a barna meg a piros. A zöld az borzalmasan rikít, pedig azt néztük ki a neten. Hordozójuk nem volt azt nem tudtam megnézni. Összeségében én azt mondom, hogy jó kis kocsi. Az eladót kérdeztem azt mondta náluk voltak sportkocsik régen ilyenek azok jó minőségűek voltak. Ha most szeretnéd megvenni akkor rendelt meg itt:

[link]

Akciós, hordozóval együtt 79000.- körül van.

2009. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi azt használjuk!! Nagyon jó! Szeretjük! Könnyű, jó vele közlekedni.
2010. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az van és szuper. Könnyű, elmegy a nagyobb bukkanókon, lengéscsillapított, a gyerek imád benne lenni. 6 hós, a sportrészt használjuk 3 hónapja és nagyon praktikus.
2010. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!