Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, ha ilyen sokat alszik?

Nem baj, ha ilyen sokat alszik?

Figyelt kérdés
Lányom 8hós 1hetes és nappal 3óránként alszik 1órát,8kor fürcsi 9kor már alszik és reggel 7-8ig!Nem sok egy kicsit ez a nappali alvás egy ekkora babának?Szinte csak eszik picit játszik és már álmos is!Vagy lehet csak az idő miatt?!
2009. júl. 28. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem baj. A én fiam is így aludt. Most 13 hósan este 10-től reggel 10-ig alszik. Napközben még 4-5 órát alszik 2x-re. Örüljünk neki:)

Ha nagyon aggódsz, akkor kérdezd meg a dokit, de sztem nem baj

2009. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám már 3 hós és szinte többet alszik mint fent van. Remélem nálunk sincs gond. Van amikor este 10-tól reggel fél 10-ig alszik. Szerintem ez babafüggő és nincs gond.
2009. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, most látom, h szinte megegyezik a válaszom az előttem szólóéval. Akkor ezek szerint tutira nincs gond, mert nálunk is tényleg igy van.
2009. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy ajánlott alvásmennyiség, amivel 2-2 órát lehet eltérni. Az a baba aki ennél többet tér el, már nem számít "normális"-nak. Őket meg szokták vizsgálni, hogy van-e valami alvászavar.

Bár ez még mindig jobb, mintha nem aludna...

De látom nem vagy egyedül..

Én a másik véglet voltam, lányom pici korától naponta max 2X 20 percet méltóztatott aludni...

2009. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én babám a jövő héten lesz 8 hónapos.

Így alszik:

este 8-tól reggel 7-ig (meg se nyekken)

8:30-tól 9:30-10-ig

12-től 14-ig.

Ha véletlen nem alszik délben 2 órát, akkor még 4-től is nyomat még egy fél órát- órát.


Szóval az én babám is sokat alszik. Viszont amikor fent van! Nem csoda, hogy elfárad! Kúszik-mászik-meg se áll, mindent szerel, pörög-forog, amit akarsz!

2009. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!