Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a babakocsiba,...

Mit tegyek a babakocsiba, hogy ne legyen olyan kemény a babának?

Figyelt kérdés

Most vettünk 5 hónapos kislányomnak egy pierre cardin babakocsit. Majd sportkocsinak jó lesz, de amíg nem ülhet benne, addig nagyon kemény a belseje. Raktam bele plédet, azt mindig összehúzza maga alatt.

Van valami jó praktikátok?


2009. júl. 27. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én zipzáros hálózsákot tettem bele, de akkor tél volt, most nagyon meleg lenne.
2009. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én lapos kispàrnàt tettem bele,arra rà meg egy textilpelust,hogy ne izzadjon
2009. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia.

sokan mondják, az a jó ha kemény, de szerintem túlzottan kemény így én tettem be neki pólyát!

igaz amikor nagyon meleg van akkor is bent van neki, mert az természetes, amúgy meg ha mást pl, plédet tennél be neki akkor is izzadna és zötyögne a kis háta mert még akkor is nagyon kemény neki. a pólya meg a tökéletes már ha van neked olyan.

2009. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mi méretre vágattunk bele 2cm vastagságú szivacsot, be is lehet huzatattni, vagy egy nagy párna huzatot taeszel rá.
2009. júl. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem most egy fehér lepedő van benne, megfelelő méretűre összehajtva. A lányom feje alatt, meg egy textil pelenka
2009. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ. Az a baj, hogy a kislányom húzza fel magát, néha fel is ültetem, akkor meg összecsúszik ami alatta van. Ha elfektetem, akkor meg kemény, meg összehúzza maga alatt :(
2009. júl. 29. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!