Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves babának milyen...

Másfél éves babának milyen lábzsákot javasoltok Jané babakocsiba?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire szükség lesz rá, lassan 2 éves lesz. Kisfiam is 1,5 éves. Én majd jól aláöltöztetem az overálnak , ha nagyon hideg lesz és kész.
2010. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ő majd ősszel lesz másfél.Elég nyitott a kocsi,egy testvérkocsi első ulése,ezért gondoltam a lábzsákot
2010. aug. 5. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a Jané saját lábzsákját vettük meg. Kids Zone lábzsák, illetve inkább bundazsáknak mondanám, mert alulról is védi, nem csak felülről. Tavaly végig azt használtuk, nagyon meg voltam vele elégedve. Értelem szerűen erre a babakocsira van kitalálva. AZ ára kicsit sok, úgy emlékszem 20.000-Ft köürl volt, de tökéletesen melegen tartja a babát, felhúzhatod egészen a nyakáig, de letolhatod csak a derekáig is. Én ezt ajánlom.
2010. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodom lábzsákon bundazsákon most 1,5 éves a lányom, de inkább overál jól aláöltöztetem, mert ha télen kiveszem a kocsiból tiszta víz hó lesz a csizmája, és ha úgy teszem a lábzsákba bundazsákba elázik koszos kesz mosgatm, de másnapra nem szárad meg, minden nap meg csak nem mosom, lehet inkább pléddel betakarom, az olcsóbb is!
2010. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Második válaszoló,a te babád mennyi idős volt amikor a kids zonet használtátok?
2010. aug. 8. 08:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. 8 hónapos korától használtuk. Novembertől, áprilisig.
2010. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!