Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek való babaruháka,...

Újszülöttnek való babaruháka, rugit, inget, badyt hogyam mossam ki és hogyan kell fertőtleníteni? Milyen öblítőszert használjak?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 18:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia!Igaz mi vettünk egy adag babamosószert-tescosat_nem volt olcsósztem mert 1.5l 1000ft de kaptam egy csomó babarucit és ugy vagyok vele most átmosom ezeket vele és utánna a sajátunkkal mossuk.bonux vagy tomi folyékony.Én szeretem azokat és nagyon jó az illatuk is,ha nem fog kipattogni tőlük mért használjak mást.öblítőnek mondjuk megveszem a sensitivet-most azt hiszem lenort vettem,de máson nem fogok változtatni ,mert minek .Anyáink korában sem volt másabb sztem.Nem beszélve arról ha mindent vasalsz akkor az plusszban fertőtlenít.Nem biztos ,hogy jó az sem ha mindenből a sensitivet adjuk nekik,mert lehet később attól lesz érzékeny a bőre.
2008. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Hasonlóan gondoltam én is de, ez lesz az első babám, és szerettem volna, ha megerősítetek benne. Meg persze vannak turis cuccok is, azokat majd mind külön-külön magasabb hőfokon kimosogálom, és kétszer átvasalom.Mégegyszer köszi!
2008. máj. 14. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!