Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az hogy minél nagyobb a...

Igaz az hogy minél nagyobb a baba annál könnyebb vele?

Figyelt kérdés
Vagy \'vissza sírjátok\' azt az időszakot mikor még csak az ágyon feküdt,és nem mászott,ment?Éreztétek azt a változást hogy ahogy nőtt egyre több idő jutott a házimunkára,magadra?
2009. júl. 27. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babóm 3 hónapos és már érzek vmi ilyesmit.. :)
2009. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igaz a dolog.

Nekem a legnagyobb választóvonal az volt, amikor elkezdtük a hozzátáplálást, és 1, aztán 2 étkezést már ki lehetett váltani főzelékkel. Nekem ez azért volt megváltás, mert onnantól sokkal jobban ki tudtunk mozdulni, pl. el tudtam menni anyukámmal és a kicsivel vásárolgatni, nézelődni, nem kellett az órát lesnem folyton. És addigra (5-6 hónapos korára) persze a baba is kevésbé volt "macerás", elmúlt a hasfájás, elmaradtak a délutáni sírásos órák, egyre érdeklődőbb lett.

És onnantól kezdve tényleg hónapról hónapra könnyebb.

2009. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elején semmi időm nem volt mellette,aztán ahogy belerázódtunk mindeketten,úgy lett mindig jobb.A legkönnyebb időszakom 7-9 hós koráig volt,mert már lekötötte magát,de még nem tudott mászni,hogy bajba kerüljön.Aztán újra marha nehéz valamit is csinálni,ha fent van,mert mindenhol feláll és lépeget.Viszont az alvásai jobbak,mint pár hetesen,mert napi 3x alszik és szép nagyot.Tehát nekem még így is könnyebb:)
2009. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is igaz ez, egészen a dackorszakig...
2009. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy az első 3 hóna uán egy könnyebb időszak következik, aminek a mászással, bútorba kapaszkodva lépegetéssel vége is szakad :( Innentől kezdve nem volt egy perc nyugtom se.
2009. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem könnyebb. Csak más, újabb nehézségek jönnek.

Az első félévben egyfolytában ordított. Nem volt egy nyugodt pillanatom, egy percre sem lehetett magára hagyni, egy falat ételt sem tudtam megenni, mert már majd megsüketültem, olyan hangon parancsolgatott.

A második félévben mászott, kapaszkodva járt és járni kezdett. Most sem volt egy nyugodt pillanatom, mert egy percre sem lehetett magára hagyni, mindig érte valami baleset, ami sokkal rosszabbul sülhetett volna el.

A harmadik félévben sem könnyebb... Amióta már nagy önbizalommal rohangászik mindenfelé, és a plafonra is felmászna, semmi félelemérzete nincs. Egyetlen percre sem lehet magára hagyni...

De lehet, hogy nekem van túl eleven gyerekem.

2009. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!