Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vészeltétek át azt a...

Hogyan vészeltétek át azt a korszakot, amikor mászik és mindenben kapaszkodva feláll?

Figyelt kérdés

Egész nap a nyomában vagyok,félek,hogy valami baja lesz.Eddig szuperül ment minden nap,megtudtam tőle csinálni a házimunkát.Szépen játszott közbe egyedül is.Most sem én kellek neki persze egész nap,de még a szemem sem lehet róla levenni.

Próbálom úgy,hogy ott van,ahol én,de percenként feláll valahol és rengeteg időbe telik minden.Meddig tart,míg nem kell folyton parázni,hogy elesik?Mennyi idő után jön rá,hogy tényleg kapaszkodni kell,különben baja lesz?


2009. júl. 27. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha meg már nem fog elesni, akkor fel fog tudni mászni magától olyan helyekre, ahonnan le is tud esni... Én sem boldogulok a házimunkával, pillanatra sem lehet magára hagyni. Utána jött a mindent lerámolok, bekapcsolok, kikapcsolok, lerántok, elszakítok... szerintem olyan 20 éves kora körül már jobb lesz :) (Ezt most csak kínomban írtam, már én sem tudom, mit hogyan csináljak!)
2009. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na,most aztán "megnyugodtam":)))Ennyire még nem gondoltam bele...És akkor hova fér a második baba:)

Mostantól érezni igazán,hogy mi a gyerek!

Köszönöm a válaszodat!

2009. júl. 27. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a járókát.Mi mondjuk utazóágyat vettünk (mert azt lehet vinni is pl.anyukámhoz),ami tejesen megfelel.Amíg mosogatok,teregetek,vagy a postás jön addig bele tudom rakni és tudom,hogy nem tehet magában kárt még ha el is esik.
2009. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem fér el még egy járóka sajnos, van elkerítő kis kerítésünk, de a bútorokon felmászva már azt is ki tudja cselezni. Ha a kiságyba teszem, órákig képes sírni, vagy ha nagyon kimerül, elalszik és akkor éjjel nem alszik. Rövidebb esetekre (mint említett postás) persze le lehet tenni, de a többi nagyon nehéz.
2009. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni , de most jön a neheze :S

Felmászik a fotelba majd fejjel leveti magát, rángatja a tévét, konektorozik, kukázik, fémedényeket debobálja a kőre, ki akar mászni az ablakon, mindent lerángat a konyhapultról (pont eléri, kések stb) , abroszt már egy hónapja nem tudunk használni, kipakolja a cipősszekrényt, magára rántja a szennyeskosarat, az üvegasztalhoz csapkodja a játékait, a száradó ruhát lerángatja a szárítóról, turkál a felmosóvödörben, turkál a wécében, letekeri a vécépapírt, fürdéskor feláll és kinyítja a csapot, ráhúzza a kezére az ajtókat (üvöltés ezerrel) , tüzhelyajtot nyitogatja, széket magárarántja, mindent mindenhonnan kipakol, amit csak ér (táskából, ruhásszerényből stb) , ruhaszárítót magárarántja. Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2009. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!