Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik 1hónapos...

Mennyit alszik 1hónapos babátok az etetések között?

Figyelt kérdés
Már teljesen kétségbe vagyok esve,a kislányom 1hónapos,tápszeres baba.Két etetés között napok óta csak 20perceket alszik,nem tudom,hogy birja.Gyakran felsir,nem tudom őt megnyugtatni.Mi ilyenkor a teendő?Segitsetek mi lehet a baja?
2009. júl. 27. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a hasa fáj mert levegőt nyel a cumisüvegből? De egyébként egy egyhónapos baba még a frontokra is nagyon érzékenyen reagál és minden nap 4-7 óra között az "aktív-éber" állapotban is sírnak. Ne kérdezd mért de állandóan ezzel jött a védőnő. De az én babám akkor sírt így mikor fájt a hasa. Elkezdtem neki adni az infacolt minden etetés elött és utána semmi baja nem volt. Persze te látod,hogy hogyan viselkedik a babád,de ha huzogatja a lábait akkor biztos, hogy a hasija fáj.
2009. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!