Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járhat-e a babám bölcsibe,...

Járhat-e a babám bölcsibe, amíg én még gyed-en vagyok?

Figyelt kérdés
Levelező másoddiplomás képzésre járnék, amire nem tudok mikor készülni, főleg a vizsgaidőszaktól félek.
2009. júl. 27. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Munkáltatói igazolást kérnek. És kb a bölcsis korú gyerekek tizedének van hely. Ha nem dolgozol szerintem nem veszik fel. Én is könyörögtem, hogy éhen halunk, ha nem tudok visszamenni dolgozni. De ez senkit nem érdekel. Nincs hely és kész.

Én gyerek mellett csináltam meg a mérlegképest. A húgom vigyázott addig a gyerekre, meg a párom vett ki szabit.

2009. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A gyed folyósításának ideje alatt még 4 órában sem lehet elhelyezni a gyermeket bölcsődében.

2009. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt tudom, hogy sokaknak lényegesen nehezebb, mint nekem, meg nem is lepasszolni akarom a gyereket, csak olyan fura, hogy először kiértesítenek, hogy felvették (a beiratkozáskor feltüntettük a korát és hogy gyeden vagyok és hogy továbbtanulás miatt szeretném beadni) aztán azt mondják, hogy persze vihetem, majd áprilistól, amikor lejár a gyedem, vagy menjek el dolgozni. Nekem a munka most egyáltalán nem érné meg, mert annyit tudnék keresni, amennyi gyedet kapok. És akkor a suliról még nem is beszéltem.
2009. júl. 28. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!