Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok enni az 1 éves...

Mit adtok enni az 1 éves babátoknak? 1 éves kor után milyen tápot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mert attól félek hogy már nem lesz,elég a kisfiamnak reggelire és estére egy üveg táp!

Persze megfizethető tápot irjatok kérlek!!!

Köszönöm szépen előre is!


irjatok pár ötletet ,menüt egy napra!

Nagyon köszike mégegyszer!

üdv Nikol


2009. júl. 26. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

én a helyedben nem adnék neki annyi tápszert már. egye csak az összeturmixolt ételeket.

vagy ilyeneket nem is eszik?

2009. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért ne enne mást!

mindent eszik !!

Csak hát ugye még nem adhatok neki vajas kenyeret meg párizsit!2 fogunk van csak azzal hogy egyen!

Csak szeretném tudni ti mit adtok enni a babátoknak!

Reggel kap 250ml tápot,délben természetesen főzelék husival,délután gyümi vagy tejpép,este megint táp vagy tejpép vagy én főzök neki tápból grizt!!

Csak ugy gondolom már unja ezeket és nem elégiti ki az igényeit-!

2009. júl. 26. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam reggel és este megissza a 250 ml ennivaló-innivaló tejpépet.
2009. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodtan próbálkozhatsz a kenyérrel és kaláccsal, az én babámnak sem volt foga és mégis nagyon szépen elrágcsálta a dolgokat. Most 10 hónapos és nagyon szépen eszi a darabos ételeket, nem a fogaival, mert csak elöl van neki, oldalt az ínyével próbálkozik.

Nálunk így van egy nap: reggeli: tápszer, tízórai vagy uzsonna ( egyik általában kimarad): gyümölcs darabkák, ő veszi a szájába, joghurt, babapiskóta, ebéd: főzelék, hússal vagy anélkül, elővacsora: kenyér szalámival vagy sajttal, vagy kalács, lefekvés előtt tápszer.

2009. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. júl. 27. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!