Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hetes babám a mennyiségtől...

2hetes babám a mennyiségtől hányt? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés

50-90 között szokott enni,de ezt a mennyiséget alig 5 perc alatt kiszívja.Majd egy negyed óra múlva rendszerint rászopizik.

Mindezt olyan mohón,h majd megfullad.

Ma viszont 100-at evett és fél órára rá szintén ráevett,mert úgy sírt és nyomta az öklét a szájába,gondoltam adok még neki.El is fogadta,ahogy lenni szokott.

Büfi után meg öklendezni kezdett és a tej jött vissza de ilyen nyálkás -nyúlós valamivel.Olyan mint a nyál,de nem az volt mert tömény volt.

Akkor szagoltam meg és egyértelműen hányás szaga volt.

Azóta elaludt,nem is sírt,csak én de én nagyon.

Mi volt ez csajok?

Nagyon megijedtem!


2009. júl. 26. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bukik, nem hány. Egyébként lehet a mennyiségtől, lehet attól is, hogy mohón eszik. Az én babám 4 hós, ő is bukik időközönként, valamikor egy nap 2-3-szor. Ha nagyon gyakori lesz, és nem múlik el, érdemes dokinak megmutatni.
2009. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem túl ette magát.

És még rásegített a kezecskéjével is:)ahogy kotorászta a száját meghányatta magát.A nyúlós valami pedig a tej-tápszer-és nyál keveréke volt,mert hát ebből a tejciből is csak "túró" lesz.

Nyugodj meg szerintem semmi baja.

Az én lányom volt,hogy minden szopi után "eljátszotta" ezt.

2009. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem bukott ,hányt!!!

Az első naptól nagyon bukós ezért is ijedtem meg a hányástól.

hisz nálunk a bukás rendszeres,de ilyen még nem volt.

Anyatejet kap csak semmi mást.Se víz se semmi.

Remélem tényleg csak sok volt neki...

2009. júl. 26. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:

nekünk is volt ilyen pár hetes korában - egy nap kétszer hányt, az első fehéres volt, a második meg már rendes sárga hányás

teljesen stresszen voltam, de úgy voltam vele, hogy amíg jó kedélyű, eszik és nem ismétlődik meg 2-3-nál többször, akkor nem viszem orvoshoz - azóta soha nem fordult elő újra

azt mondta a dokinéni, hogy lehet, hogy lenyelt valami szöszt és az bántotta a gyomrát, vagy túlette magát, esetleg sikerült jól lenyomni az öklét és meghánytatta magát

2009. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az én babám is nagyon-nagyon sokat bukott szinte a kezdetektől. Csak anyatejes volt, nagyon sokat böfiztettük, nem evett olyan mohón, mégis bukott. Aztán egyszer reggel valami iszonyat sokat ehetett, mert amikor felemeltem, kirakott kb. 50-60 ml-t, tök olyan volt, mintha hányt volna. Előfordul, ne ijedj meg emiatt, kitette a felesleget, amire már nem volt szüksége. Nálunk a bukás ráadásul nagyon sokáig elhúzódott, a hozzátáplálás után kezdett javulni és 8 hónapos korára múlt el, de néha-néha még kitesz egyet. 10 hós baba anyuja
2009. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!