Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor kell használni...

Hogyan és mikor kell használni a dentinox N gélt?

Figyelt kérdés
Kicsit piros az ínye a babának és nyűglődik, nyújtogatja a nyelvét, rágja a kezét.Szopizni szopizik, de gondoltam éjszakára bekenem, hogy tudjon aludni. De van benne lidokain. Szopi után kenjem be, mikor már alszik? Félek lezsibbasztja és nem tud szopizni. És mennyi kell belőle? Vagy ha nem muszáj ne?De néztem elég piros a kis ínye!
2008. máj. 12. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Borsónyi mennyiséget kell (vagy ha kis helyen kened, akkor a felét). Annyira nem zsibbasztja le, hogy ne tudjon szopizni, ez csak felületi, nem olyan, mint amit a fogorvos ad. De érdemes szopi után, hogy ne "mossa" le, és ne dörzsölje le a szopival.
2008. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem zsibbasztja le, mivel nem hat sokáig, csak pár percig, amennyi idő elég ahhoz hogy elaludjon. Nem fogsz vele ártani, rengeteg baba kap ilyet, ez nagyon jól ki van fejlesztve. Az én babám nagyon szereti, ha fáj az ínye, és látja a kezemben a tubust, akkor már nyitja a száját és néz rám, hogy na mi lesz már :) Csak egy picike pöttynyi kell neki, napi háromszor lehet bekenni.
2008. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!