Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dentinox gélt 3 hós kor alatt...

Dentinox gélt 3 hós kor alatt nem lehet használni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire kellene az 3 hónapos kor alatt?
2010. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a foga nő?


Mert ha tényleg, van olyan gyógynövényes fogzáskönnyítő zselé is, amiben nincs lidokain.

Vegyél neki olyat.

2010. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia! Én is úgy gondolom, hogy nem biztos, hogy a foga nő. De hozzá teszem, hogy a dentinoxot én is kentem neki és kenem is. Most 5 és fél hónapos és kint van az első foga.

Tehát én bekentem neki kb. 3 hónaposan, de most már úgy gondolom, hogy nem a foga fájt akkor.

Ha biztos vagy benne, hogy az fáj neki, akkor bekenheted,de egy nap csak 3-szor lehet.

2010. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én lányomnak is 3 hónapos korára jött ki az 1.foga!lehet kapni homeopátiás kúpot(viburcol)ami fájdalom csillapító és nyugtató is és chamomilla ch15 golyócskát ami szintén nagyon jó a fogzásra!a golyócskát amíg nem tudja elszopogatni én feloldottam egy pár csepp anyatejbe és úgy adtam neki!
2010. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy a foga jön, már a védőnő is megállapította és látszik is.
2010. nov. 30. 14:59
 6/7 A kérdező kommentje:

A doki szerint is jóval fejlettebb a koránál a kislányunk.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2010. nov. 30. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Dologel elég jó, nekünk ezt tanácsolta a dokink 3 hónap alatt. Igaz, homeos, de nekünk hatott.
2010. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!