Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borsófőzeléket hogyan készíthe...

Borsófőzeléket hogyan készíthetném el 8 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Még nem csináltam :)
2009. júl. 25. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én megfőzöm a borsót, szűrőn átpasszírozom neki. Szoktam adni neki krumplival, almával. Hallottam már olyan variációt is, hogy fokhagymanyomón nyomkodják át. A főzelékébe decinként tehetsz 1 kávéskanál margarint. Jó étvágyat hozzá.

Üdv 8 hónapos kisfiú anyukája

2009. júl. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem az nagyon sok margarin... és inkább olivaolajat adj hozzá hidegen kb egy mokkáskanálnyit a főzés végén keverj bele. sok benne a telítetlen zsírsav, segíti a d vitamin felszívódását. tudom, hogy nem olcsó, de 1000 forintért veszel egy üveggel és ha csak a babának használod akkor nagyon sokáig elég.

egyébként 8 hónaposan szerintem eheti már héjastól a borsót. tápszerrel-rizsliszttel csinálj rá egy kis habarást, ha nem tápis akkor sűrítsd krumplival.

2009. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs a védőnő mondta így. Azért köszi a kioktatást. 1. voltam.
2009. júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak natúr megfőztem a borsót, kis krumplival és összeturmixoltam botmixerrel. Sem margarint, sem olajat, sem habarást nem raktam bele. Igaz a babám már 9 hós volt.
2009. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. Recept jó egy 8 hósnak, ráadásul igy finom is. A pocifájás- felfúvódás elkerüléséért át lehet paszirozni egy szitán ( elég macera), vagyis megszabadithatod a héjától.
2009. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!