Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretem és utálom ételek a...

Szeretem és utálom ételek a terhességetek alatt? Bövebben lent

Figyelt kérdés

És van olyan étel amit imádtatok pocakosan de elötte utáltatok?És amit imádtatok és esetleg már a gyermeketeknek is föztök ö is imádja?

Én mintha ezt tapasztalnám imádtam a milánoi makarónit most is imádom,a kisfiam nagyon szereti.Csirkemelles ételek dögivel!:-)

Várom a válaszokat!Köszönöm


2009. júl. 24. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalam nagyon furcsan indult ez. Csokiimado voltam terhesseg elott. Ahogy terhes lettem, ra nem tudtam nezni edesegekre, a csokitol emelyegtem. Betoltottem a 17. hetet, mintha elvagtak volna, meg most is napi csokifagyi adagon...:-) es novemberben szulok..
2009. júl. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En hus imado voltam terhesseg elott, aztan terhesseg alatt, ra sem tudtam nezni a husra. A lanyom mar 12 eves, de pici kora ota nem eszi a hust. Viszont az almaert soha nem voltam oda, de terhesseg alatt, rengeteget megettem. A lanyom imadja :)

Erdekes ez az egesz :)

32/N

2009. júl. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség alatt nem bírtam a virslit és a fasírtot, mondjuk továbbra sem bírom(tehát így maradtam), de előtte nagyon szerettem.

Rengeteg édességet ettem alatta, pedig előtte nem érdekelt.

A gyerek pedig imádja az őszibarackot, meg a gyümölcsöket.

És az édességet, de ezt az apjától örökölte.

2009. júl. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Terhességem előtt olyan voltam mint egy vércse... Húst hússal ettem. Ahogy terhes lettem rá sem bírtam nézni és ez a mai napig így van. Most 5 hónapos a babám úgyhogy még nem tudom mennyire szereti vagy nem a husit :))

Fagyit nagyon sokat ettem, pedig tél volt, néha egy litereset bevágtam negyed óra alatt, és a fagyit most is imádom nagyon. Szerettem még a tésztákat: dióstészta,kakaóscsiga,aranygaluska,kakós kalács....

Azokat is szeretem még mindíg.

2009. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)
2009. júl. 25. 12:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Terhesen megvoltam őrülve a kókuszkockáért.Az igazság az,hogy mindig is utáltam a kókuszt...:-)
2009. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!