Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja ásványvíztől?

Lehet baja ásványvíztől?

Figyelt kérdés

4 hós a kisbabám,és elfogyott itthon a babavíz,venni nem volt idöm elmenni,ezért most ásványvizet forraltam fel és abból csináltam tápszert.

ugye nem lehet ettöl semmi baja?

aggódom.

sima csapvizet sem akartam használni,annyi rosszat hallani,hogy mi minden van benne.


2009. júl. 24. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz baja. Az én anyám egyikünknél sem használt baba vizet szerintem annó még nem is volt de a tesóim sem.Amennyiben a víz felvan forralva lehet akár csap víz is.
2009. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel levest sem ehetne babakorában csak ha babavízből készült.
2009. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokan nagyon butaságokat hisznek el a magyar vízről!Igenis jobb,mint máshol Európában!Tiszta és nincs benne semmilyen oda nem illő dzsuva!nem úgy,mint a francia vizekben!

Mivel forralod,ezért az desztillált lesz és a klór is elszáll belőle!

Szerinted az infúziók milyen vízből készülnek?Oké,hogy sterilezik,de az is csapvíz!

2009. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy alkalomtól nem lesz baj. DE még a felnőtteknek sem ajánlatos 2-3 dl-nél többet inni ugyanis sok ásványvíznek magas az ásványianyag tartalma és az roncsolja a szervezetet. Egyébként az ivóvizzel nincs semmi gond, fel kell forralni és még a klór is elillan, aki meg fél az az vegyen vízszűrőt,nem drága.
2009. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!