Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanátok szép neveket?

Mondanátok szép neveket?

Figyelt kérdés

Ikreket várok.(egy fiú és egy kislány)

mit gondoltok ezekről a nevekről?

Edvárd, Manó, Benett, Hunor

Málna, Emili(y), Bella, Panka, Jázmin

mindenképpen vmi szép ritka nevet szeretnék nekik! Mondanátok még párat?


2012. aug. 22. 22:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Edvárd és Bella? Csak nem Alkonyat rajongó vagy?:D


Nem is értem hogy merülhet fel valakiben, hogy Manónak nevezze el a gyerekét. És ha mondjuk orvos lesz? "Jó napot! Dr. Kovács Manó vagyok." Biztos komolyan fogják venni... De most komolyan, hogy merült fel benned ez a név? Nem bántani akarlak, csak komolyan érdekel. Az eszedbe jutott, hogy a gyerek is lesz felnőtt? És ha alacsony és duci lesz? Jajj Istenem!:S


Ha ezek közül kellene választanom, akkor már inkább Benett. Lányok közül pedig Jázmin.

2012. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
a Ráhel és Sára,azok zsidó nevek nem? a Zselyke meg Álmos,az meg ösi magyar nevek!
2012. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Igen jól tudod!

Magyar vagyok, nem zsidó:) Nem tudom anyámnak mi baja volt....van egy bátyám is őt Joakimnak hívják...


Kérdező hol tartasz? Nem tetszik egyik ajánlott név sem?

2012. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
A Mia és a Zoé tetszik! :P zoé régebben nagyon tetsztett de el is felejtettem :) esélyes.. A Málna névhez mit szoltok felnöttkorban tudná használni?
2012. aug. 24. 09:17
 15/24 anonim ***** válasza:
Lehet h lepontozás lesz a vége, de szerintem a Málna nevet felnőttként nem lehet viselni. Gondolj csak bele, ha orvos vagy ügyvéd lesz a gyerek... Dr. Szabó Málnaként nem fogják komolyan venni :) Aranyos név a Málna, de szerintem túl komolytalan. :)
2012. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Amúgy a családnév Tóth :)
2012. aug. 24. 09:31
 17/24 anonim ***** válasza:
bibliai neveket föleg Székelyföldön szokták adni a amygarok,nekem is nagyon tetszenek,csak a köztudatban az van,h zsidó nevek,pedig még a a kezdetek kezdetén magyar nevek voltak azok is!!!...
2012. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mindegy mi a családnév, csak példának hoztam fel a Szabót :) Jól hangzik a Tóth Málna valóban, csak félek hogy nem vennék komolyan a lányod :)
2012. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Málna:), ha második nevet is adtok neki akkor azt is használhatja felnőttként. Önmagában én nem adnám. pl. Tóth Málna Zoé?
2012. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Igen én is ezen gondolkodtam :)

amugy az egyik ezelötti nem azért irtam mert szabót írtál csak leírtam :)

2012. aug. 24. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!