Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanátok szép neveket?

Mondanátok szép neveket?

Figyelt kérdés

Ikreket várok.(egy fiú és egy kislány)

mit gondoltok ezekről a nevekről?

Edvárd, Manó, Benett, Hunor

Málna, Emili(y), Bella, Panka, Jázmin

mindenképpen vmi szép ritka nevet szeretnék nekik! Mondanátok még párat?


2012. aug. 22. 22:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

ha megmondod,h mikorra várod,megnézem az ösi magyar utónévkönyvemben,h miket tanácsolnak! persze,csak ha érdekel.

Ezeket a neveket,amiket felsoroltál,mind nagyon gyakori!!!

2012. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én általában nem szoktam neveket leszólni, mert mindenkinek más az ízlése, van aki a régebbi, van aki a modernebb, van aki a gyakoribb neveket szereti. Most mégis azt kell hogy írjam én a Manót semmiképpen nem adnám. Manó, jó amíg pici, becenévnek, de képzeld el a tinédzser korát, amikor bemutatkozik a nagy ő-nek...A többi szerintem jó. A Hunor és a Panka tetszik a legjobban.
2012. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
28%
Ármándó, Ivó, Huánez, Kármenítá, Száncsez. The best of.
2012. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem a Hunor és a Panka tetszik a felsoroltak közül :) Nálam még abszolút favorit az Anasztázia meg a Tatjána, régi barátnőmet hívták Tatjánának :) Fiú nevek közül a Noel és a Teodor tetszik, vagyis inkább a Teo becézési formában, meg most hallottam egy Belián és egy Ticián nevet is, istenemre mondom, nem hallottam még őket, de egész jók szerintem. :)
2012. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szia!


9.héten vagyok,így nem tudom,hogy kisfiú e vagy kislány.Nálunk az alábbi nevek jöhetnek szóba.

Kislány:Léna,Lorina,Milana,Amina,Amira,Zora,

Kisfiú:Bende,Noel,Mór,Benett


A kislány nevek sokkal jobban tetszenek,úgyhogy még fiú fronton még mi is keresésben vagyunk:)

2012. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a fiú már 90 % hogy Benett lesz! Nagyon tetszik ez a név! :) a kislánynál még vacilálok a Panka az Emily és a Málna között ami nekem különösen tetszik de azért megkérdeztem a véleményt meg hátha lesz még vmi :P
2012. aug. 22. 23:38
 7/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Gratulálok a babákhoz!

A Manó nevet én sem adnám a gyerekemnek.


Nekem most a fiú nevek között a Milán, Miron tetszik nagyon.

Lány nevek közül pedig a Zora, Zorka, Tamara, Inez

2012. aug. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

10 éves koromban ismertem egy Manót, semmi extra nem volt hogy úristen manó a gyerek neve :D sztem aranyos volt:) De azért én sem adná.

Nekem annyira nem tetszenek a felsorolt nevek, a Hunor és a Málna tetszik legjobban, de sztem is elég gyakori mind.


Ha nekem f,l ikreim születnének ezek közül választanék:

Teodor, Zoé (görög nevek)

Dom(inik), Mia (kedvenc filmemből a főszereplő testvérpár)

Zselyke, Álmos (legkedvencebb neveim)


Mi lányok vagyunk de azért hátha tetszik leírom, Ráhel vagyok, ikertesóm Sára. És ajánlom az egyik hugom nevét is, Lídia:)

2012. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Hale ***** válasza:

Én is neveket keresgélek :) VAn a neten egy lista, a 100 leggyakoribbról, azokból nem akarunk választani.


A lányom egyébként Lenke, én tudom ajánlani, régi név, igazán rita, és aki csak hallja, felkapja a fejét, hogy jé de jó, ez milyen szép név is, szépen cseng, hogyhogy nem adják manapság...

2012. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát ezek közül nekem egyik fiúnév sem tetszik, ne haragudj!

Lánynévből az Emilit választanám. A Panka becenév. Nekem tetszik mondjuk a Málna is.

2012. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!