Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányan adtok a babátoknak...

Hányan adtok a babátoknak cumit? Mik a vélemények erről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 13:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

a fiam 4 naposan kapta az 1.cumiját.és azóta is használja.most lesz 9hónapos,és mára már szinte csak az elalváshoz használja,majd utána ki is köpi.

én is jobban tartom a cumit,mintha az ujját szopizná...és nem utolsó sorban anno én is nagy cumis voltam :-)

2009. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
szia. mi 4 hónaposak vagyunk. és nem használunk cumit, mert egyfolytában kiköpi. igaz az ujját is nagyon ritkán szopizza, de a cumit dugok a szájába ordít is és kiköpi. vettünk többfélét is de nem kell neki...
2009. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a lányomnak volt cumija. 4 hónapos korában szokott rá, és 14 hónaposan leszokott. Csak elalváshoz használta, kinn az utcán nem.

A kisfiamnak én is vittem a kórházba cumit, először elvolt vele. De kb. 2 hónaposan már kiköpte, egyáltalán nem akarta elfogadni, ordítva tiltakozott ellene. Így nem erőltettem, és végülis örülök neki. NEM szopja az ujját!!!

Én úgy voltam a cumival, hogy ha kellett adtam, ha nem akkor nem. Nálunk a gyerek döntött.

2009. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
Én nem akartam az lányomnak cumit adni, aztán mikor elkezdte az ujját szopni gondoltam akkor cumi..hát nem jött be, önkényesen az ujja mellett döntött. Viszont csak alváshoz használja, leginkább elalváshoz, aztán kicsúszik a szájából, napközben csak akkor láttam, hogy szopj az ujját ha álmos volt és a takaróját is megtalálta és akezébe vette. Nálunk nem jönne be amúgy sem a cumi, sosem találunk semmit a lakásban. nemrég jött ki a két alsó foga, kicsit csálék..barátnőm lánya kinek se ujjszopás, se cumi szintén csálék, az enyémek is, pedig nem szoptam az ujjam..:-(( a fene tudja, egyszerűen szüksége van az ujjára, sajnos nem szopik, ezt nem akarom elvenni tőle. Legrosszabb esetben majd kap fogszabályzót és megküzdünk a leszokással.
2009. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az első kisfiamnak nem akartam adni,ő sem fogadta el.

Sokat volt kézben,nagy baba volt,én állandóan rosszul voltam,mert nem bírtam cipelni.Soha nem volt el egyedül.

A második kisfiamnak már a szüléskor vittem magammal a kórházba.

Ő nyugodtabb baba,de már csak alváskor vagy akkor adom oda,ha nagyon nyűgös.De ilyenkor már ő is be rakja magának a cumit.

Most azt mondom,a korábbiakból okulva,hogy nagyon jó találmány:)!

8 hónapos kisfiú anyukája

2009. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam kiköpte a cumit. Fogzáskor megpróbáltam újból neki adni, hátha megnyugtatja. Kivette a szájából és rágta a műanyagot. Többet nem kapta meg.
2009. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!