Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányan adtok a babátoknak...

Hányan adtok a babátoknak cumit? Mik a vélemények erről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van-különben az ujját szopná.Megnyugtatja, és könnyebb elvenni tőle /majd/,mit az ujját./unokaöcsémnek a fogain és az ujjain is látszik :-(/
2009. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Van cumija a kislányomnak, aki 5 hónapos. De... csak akkor kell neki, ha álmos, vagy nyűgös. Egyébként el van nélküle is.

Szerintem jobb, mintha az ujját szopizná, bár néha azt is megtalálja :)

2009. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is jobba cumi mint az újja, de igazából tökmindegy. Túl nagy ebben a témában a felhajtás.

Egyik baba a cumit másik az újját szopizza, mindkettőre csúnyán néznek egyesek. Nyugtasson meg az, ha végigmész az utcán, nem látsz cumizó, se újjszopó tiniket, felnőtteket, pedig valószínű jópáran voltak egyik-másik használói, s mégis leszoktak róla:D

2009. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk cumi van (egyébként az ujját szopizná)

Számszerűsíteni nem fogod tudni szerintem a dolgot itt ezen az oldalon.

2009. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
abszolút cumi párti vagyok, a kórházba is vittem már. Azért van hogy használjuk.Én sem értem általában ezt a nagy cumi ellenességet.
2009. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nincs cumink, talán hiba volt - cicifüggő. Egyenlőre nem szopja az ujjait, a sapija madzagját szokta vagy bármilyen lógóval rendelkező anyagot tömköd a szájába. 6,5 hónapos baba
2009. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a babáknak szükségük van a cumira azért ez nem véletlen lett kitalálva.Én is vittem már a kórházba is sokat nem használlja de jobb mintha a ruháit szívná mert nálam ez a sláger:)Amúgy szerintem ha valaki attól fél hogy nem tudja leszoktatni az szerintem hülyeség.Aki akarja letudja szoktatni róla vannak már jó praktikák:)5 hónapos macó anyukája
2009. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik gyerekem cumis volt,vagyis a kicsi 4 hónapos még mindig az.Mivel korán "önállósította" magát,nem hajlandó 2 hete szopni,így,ha nyűgös cummog.
2009. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem akartam adni a babámnak cumit. Mindenki mondta hogy adjak neki mert megnyugtatja. Így is lett! Nem mindig kell neki csak napközben használj. De gyerek válogatja pl. a bátyám első ízben kiköpte és még cumiból sem volt hajlandó inni.(anyum mesélte)

2009. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

az enyémnek is van cumija :)

de nincs állandóan a szájában.

2009. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!