Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet 5 hos babának tápszert...

Lehet 5 hos babának tápszert venni recept nélkül? Milyet és milyen árban van?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos lehet venni recept nélkül már én is vettem. Kb. egy ezressel drágább mintha receptre vennéd. A típust szerintem a patikába megtudják mondani.
2009. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Drogériában is tudsz venni, pl. DM-ben, Rossmanban, az ára attól függ milyet akarsz venni, vannak drágább és olcsóbb fajták.
2009. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van Hipp tápszer az olyan 2000-2500Ft környékén van

Humana tápszer 1600-2000Ft

Pontos árat nem tudok mondani, mivel mindenhol más

Dm, Rossmann-ban kell megnézni.

2009. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Hipp 1-est szoktam venni recept nélkül mert arra nincs támogatás. Simát nem Ha-t. 2000 ft körül van gyógyszertárban.

De adnak másfajtát is, Milupa, Beba recept nélkül mind 2000 ft körül van, mi napi 1x eszünk belőle mert még szopizik, s így 1 hónapig kitart.

2009. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt had kérdezzem meg a válaszolóktól, hogy ők láttak a dm-ben vagy a rosmannban 6 hó alatti tápszereket? Itt nálunk egyikben sem lehet kapni. Mind 6 hótól van.

Mi a patikában veszük, igaz receptre, de recept nélkül is kapható. Ahol venni szeretnél, ott kell megkérdezni, mert patika válogatja, hogy hol mit tartanak.

2009. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma megyek a Dm-be és megnézem tutira...de szerintem van 6 hó alatt tápszer.
2009. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!