Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kor előtt lehet...

6 hónapos kor előtt lehet olyan tápszert venni ami recept nélkül kapható?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, bármilyet, nagyüzletekben nagy a választék.
2011. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, még a HA tápszer is megvehető vény nélkül, néhány száz forinttal drágább, mint receptre.

Azért mindig meg kell beszélni a gyermekorvossal a tápszerezést, hogy melyiket javasolja; ha eddig még nem kapott a babád tápszert.

2011. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, gondolom HA-s tápszert adsz még a babádnak. A gyógyszertárban kapsz mindenfélét, csak drágább, mintha receptre vennéd. Üdv.
2011. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mondod!!!!!!!!Én sosem láttam még.Pl Rossman? Mondanál egy példát?
2011. márc. 1. 18:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Első fiamnál (3 éves) nekünk azt mondták hogy recept nélkül nem lehet kapni 6 honapos kor előtt.
2011. márc. 1. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Beba 1-est én rendszeresen vettem recept nélkül gyógyszertárban amikor elfelejtettem felíratni és jött a hétvége.
2011. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor én jól átlettem verve:D

A mi falunkban bizony nem adnak recept nélkül( magán gyogyszertár), sőt többnyire még ha receptel mész oda akkor is csak másnap tudják adni mert nincs készleten.

2011. márc. 2. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!