Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy készitsek babateát, mi...

Hogy készitsek babateát, mi kell bele konkrétan, ha nem instantból csinálom?

Figyelt kérdés
Ma jöttem rá, hogy inna a babám, csak a vizet nem issza meg.... Ma adtam neki almalevet vizzel higitva két etetés között, és ivott belőle bőven! És igy az etetésekkel sem csúsztunk el. Nem találok a neten konkrét tea receptet, csak nagyvonalakban, hogy miből lehet teát főzni. Mit javasoltok, ami üditő, 4 hósnak is adható? A kamilla nem izlett neki, azt 2x már próbáltam. Cukrot lehet bele rakni? Vagy mitől lesz édeskés?
2009. júl. 23. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak filteres babateák,a Mecsek állítólag a legjobb,van benne kis édeskömény.De ebből is van többféle,érdemes gyógyszertárban vagy herbáriában venni,mert ott tudnak tanácsot adni. Pici cukrot lehet bele tenni.De mi bajod az instanttal? Azzal nem kell pepecselni és ugyanolyan gondossággal készül,mint a filteres.És az íze is pont megfelelő.
2009. júl. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hittem, az instant nem természetes anyagokból van, ezek szerint de?
2009. júl. 24. 07:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk van itthon édeskömény és abból főzök ki teát és szoktam bele pici cukrot tenni, anélkül nem issza meg. De van instant teánk is, azt is nagyon szereti. Az őszibarack-csipkebogyó. Ha bármi káros lenne benne, nem ajánlanák a babáknak. Tényleg könnyebb azt megcsinálni, nem kell vele pepecselni!
2009. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!