Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül általában egy...

Mennyibe kerül általában egy fix dadus baba mellé Budapesten?

Figyelt kérdés
Most keresek dadust, de nem tudom, mennyit kérhetnek úgy általában. Babysitter látom, hogy 800-1000 forintot kér óránként, de az rengeteg, ha felszorzom mondjuk heti 3 teljes napra. Tényleg ennyit keres akkor is, ha fixen felbéreljük? Vagy meg lehet alkudni, ha fix munkát adunk nekik? Nekünk max olyan 60 ezer lenne rá, de annyiból meg elvihetem teljes hétre családi napközibe, ez irreális ár?
2009. júl. 23. 21:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

En is a vedonot akartam javasolni, o biztosan tud segiteni. A babaknak is jot tesz, ha tarsasaga van.

Most nekem is vissza kell majd mennem dolgozni, igaz, hogy csak ket honapra es szinten heti harom napra kerestem dadust az akkor 10 honapos fiamhoz. Vegulis eleg hamar feladhattam a keresest, mert egy kisgyermekes baratnom magatol ajanlotta fel, hogy elvallalja, mert a babaink jol kijonnek, eleve jo termeszetu fiam van (jo etvagyu, mosolygos, nem hisztis es minden lekoti, konnyen elalszik), igy nem kell majd vele szenvednie.

Sokkal nyugodtabb vagyok ebben a tudatban, hiszen ha valaki ert a babakhoz, akkor egy eppen babazo anyuka tutira meg tud csinalni mindent es bababiztonsagos az otthona.


Egyebkent a 60 ezer szerintem realis Pesten ennyi munkaorara. Abbol gondolom, mert anyosom nezegetett ilyen munkakat, szeretne gyerekekre vigyazni es ilyen konstrukcio neki tokeletes lett volna (csak idokozben elkezdett egy tanfolyamot).

2009. júl. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyetemista lányok is szívesen vállalnak ilyet, egyik barátnőm is babyisitterkedik heti pár alkalommal.

Ez a 60.000 ft szerintem reális. Más 1 hónap alatt keres ennyit keményebb munkával. Mekkora a baba?

2009. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 2,5 éve vagyok teljes idős dadus - bár külföldi családnál-, de bizony az órabérek 1.200- 1.500. Ft között mennek. Ált.-ban nyugdíjas korosztályt lehet olcsóbban szerezni. Vagy olyan anyukát, aki viheti magával hozzátok az ő gyerekét, vagy te viszed hozzájuk a tiédet. Képzett embert nem fogsz találni 60ezerért, csak olyat, aki már a kis pénznek is örül. Én pl. tudok olyan anyukát, aki elmenne ennyiért, és van egy kislánya, akit vinne magával. Érdekel? Barbara
2009. júl. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi utólsó (is), igen, érdekelne! Fiatal lányokat nem akarok bérelni, azért ők mégiscsak "kezdők", honnan tudom, milyen elvek alapján mit fognak a bébinek tanitani? A baba 6 hónapos lesz, amikortól vissza kell mennem dolgozni. Ha érdekli ezt az ismerősödet, megköszönném, ha irnátok egy e-mailt nekem.
2009. júl. 24. 21:09
 15/15 anonim ***** válasza:

Újból Barbara vagyok. Itt az e-mail címem - nem a leginkább használt, az inkább nem írnám ki-, de erre írhatsz nekem, megnézem, és aztán elküldöm a barátnőm tel. számát. A te e-mail címedet nem tudtam kibogarászni, még csak pár napja használom ezt a rendszert...

Tehát: pannicica@gmail.com

2009. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!