Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül általában egy...

Mennyibe kerül általában egy fix dadus baba mellé Budapesten?

Figyelt kérdés
Most keresek dadust, de nem tudom, mennyit kérhetnek úgy általában. Babysitter látom, hogy 800-1000 forintot kér óránként, de az rengeteg, ha felszorzom mondjuk heti 3 teljes napra. Tényleg ennyit keres akkor is, ha fixen felbéreljük? Vagy meg lehet alkudni, ha fix munkát adunk nekik? Nekünk max olyan 60 ezer lenne rá, de annyiból meg elvihetem teljes hétre családi napközibe, ez irreális ár?
2009. júl. 23. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én simán elvállalmám ha ott laknék ennyiért! Mondjuk ez napi mennyi időt jelent? Mert nem mindegy ám az sem!
2009. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy számolom, hogy 60ezer Ft kb. a minimálbér 1 havi munkáért, akkor ti is megbeszélhetitek valakivel, hogy a heti 3 teljes nap (havonta 4x3 nap) munkabére 60ezer!


Ez előnyös lenne a babyszitternek is, mert így biztos munkája lesz több hónapra előre, biztos pénzzel, előre kiszámítható elfoglaltsággal.

(Elég sokan ajánlkoznak babyszitternek, ezzel szemben ritkán jutnak munkához.)


Lehet, megérné egy babyszitter-közvetítő irodát megkeresni, tőlük kérni árajánlatot, mert akkor biztosan egy hozzáértő dadust fognak ajánlani, nem "akárki" fog vigyázni a gyereketekre, akinek fogalma sem lesz, mit csináljon, ha baj történik?


Szerintem ez a havi 60ezer Ft reális összeg, ha biztosan minden hónapban 4x3 napra kérnétek a szolgáltatást és több hónapra, folyamatosan!

2009. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hehe első, köszi :) Ez 3x 8-9 óra lenne egy héten, és havi ennyit tudnánk max ráforditani. Most volt itt egy szakképzett hölgy, aki daduskodik, kb 130 ezerre jönne ki a 3 nap!!! Ezért kérdezem, hogy szerintetek mi a reális összeg, mert már a 60e is rengeteg nekünk... Bölcsi nincs, nem vették fel.
2009. júl. 23. 21:34
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Én csak olyat tudok aki ott is lakott a családdal. Ő 80.000.Ft-ot kapott + teljes ellátás.

60.000. sem kevés de kérdés, hogy mennyi időt jelent ez egy nap. 4 óra, 6 óra, 8 óra? 4-5 órára biztosan találsz ennyiért.

2009. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi második is :) Most már "interjúztatunk" meg tesztelünk pár embert, csak a pénzt kéne valahogy belőnöm. Több körösen, elég durva elváráslistával hirdettem, és még utána válogatunk.
2009. júl. 23. 21:36
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok:

Bocs, most látom, hogy heti 3 nap és 8-9 óra. Szerintem nagyjából reális.

2009. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. júl. 23. 21:40
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kismamát nem ismersz a környéken, aki a saját babája mellé elvállalná a tiéteket is hetente 3x (biztosan jól jönne neki a jövedelemkiegészítés, ahol 1 babát ellát az ember, simán belefér még 1 )???


Egy másik kismama tuti ugyanúgy látná el a te gyerekedet is, mint a sajátját!

2009. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi, ezen is pont most gondolkozom, csak még nem jöttem rá, hogy fogalmazzak meg rá hirdetést.... Ismerni sajnos nem ismerek senkit, mert most költöztünk ide, ahol lakunk.
2009. júl. 23. 21:52
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőt is meg tudod kérdezni, ők általában tudják mi-hogy megy a környéken, ki a megbízható, hova ne vidd inkább, stb.
2009. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!