Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelus márka jó, ami...

Melyik pelus márka jó, ami nem túl drága?

Figyelt kérdés
Kezdésnek liberot vettünk,de ez az egyik legdrágább.Ajánlották még a tescosat is,de a legelejére nem akartam ezt venni..ha esetleg nagyon sok kell majd arra is gondoltam,hogy az elején mosom majd a textil pelust.Melyik a legjobb megoldás?
2008. máj. 10. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nos a Tesco színes márkának is azért meg kell felelni bizonyos szabványoknak,aminek a libero és az összes többi termék megfelel.(Nem a kék-fehérre gondolok,mert az én sem használnám.)Csak azért olcsóbb,mert nem kell kifizetned a márkadíjat,amit a nevesebbekre rátesznek.Úgy tudom a DMnek és a Rossmannak is van ilyen sajátmárkás pelije.

Mondjuk mi úgy oldottuk ezt meg párommal,mert tényleg embertelen mennyiségű peli fogy(olyan 55-60db/hét),hogy amikor nem megyünk sehova,akkor itthon ruhapeli van,ha meg megyünk,akkor eldobható.A ruhapelinél amúgy is hamarabb szobatiszták lesznek a gyerekek,mert őket is zavarja,hogy pisis meg kakis a fénk(tehát alapvető pénzmegtakarítás,hogy néhány hónappal kevesebb pelit kell venni),illetve a csípő fejlődési rendellenességei ellen is hatékonyabbak.


Sokan vitába szállnak az érveimmel,mondván,hogy akkor is az eldobható,de én úgy érzem,mind felnőttünk nélküle,és szüleinknek sem esett le a karikagyűrű az ujjáról,amikor mosták őket.Legkisebb hugomat nevelőenyám pelenkázta,és majd két éves volt(de lehet el is múlt már) mikor szobatiszta lett.

2008. máj. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Tesco-s nagyon pocsék, arra kár pénzt kiadni. Viszont a Huggies egészen jó minőség és az egyik olcsóbb fajta. Azt hiszem, hogy kb. 37 Ft körül jön ki darabja, szemben a Libero majdnem 50Forintjával. De helyenként bababoltokban lehet kapni olyan pelust, ami ugyan márkátlan, de teljesen jól használható. Nálunk az ilyet 30Ft-ért adják. Nem tudom, merre laksz, de talán a te lakóhelyed környékén is van ilyesmi, érdemes szétnézni!
2008. máj. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A Libero a legjobb
2008. máj. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én a fiamnál csak Dm-es pelust használtam, ugyanaz mint a Liberó, csak még jobb, és olcsóbb is! De tényleg jók a bababoltokban kapható nagy kiszerelésű pelusok is. Azok is jó árban vannak.
2008. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
tescosat, ha nem muszáj ne vegyél, tényleg nagyon rossz.. nagyon jó, és jó árban vannak a dm-s, meg az ilyen db-os pelusok, amiket bababoltokban lehet kapni
2008. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia. Bárki bármit ír , próbálj ki néhányat.Én a huggies-t Úgy ahogy van eltörölném,a széles gumirész állandóan vágta a babám combját, és reggelre állandóan nyakig pisis volt a lányom.A pampers més megfizethető és jó is.A liberó drágább, és arra sincs panaszom.Mi sokat használtuk a lila (színes)tescost és teljesen megvoltam elégedve vele, és az árával is.
2008. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ,tényleg az lesz a legjobb ha kipróbálgatom,mert megoszlanak a vélemények.A férjem kiakadta libero árán így ezért is érdeklődtem,de ugye rossz cuccért meg én sem szeretnék pénzt kiadni..
2008. máj. 11. 21:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a két gyereknél a Rossmann-os jött be.Van olyan időszak hogy éjszakára Libero kell,De nappalra tökéletes.
2008. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon szeretnélek meggyőzni a dm-es öko pelenkáról :)

1. természetes anyagból van, csak ettől nem pirosodik ki a babánk popsija.

2. lebomlik, így a természetet sem szennyezed vele. Hihetetlen mennyiségű pelust dobnak ki az emberek, borzalmas amit művelünk a környezetünkkel.

3. Nagyon jól zár, és nem folyik ki semmi belőle.

4. nagyon jó az ára (43 ft-ra jön ki 1 db)


Próbáld ki :)

2008. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! ez előző válaszoló vagyok. Most olvastam elé rendesen a kérdésed, hogy moshatóban is gondolkozol. Mi is használunk a dm-es mellett olyat. Popolini márkájút, mosható. Nagyon jó a babának, pénztárca és környezetkímélő szintén. 2900 ft 1 darab, olyan 15-20 db kell belőle, de végig lehet csinálni vele több baba pelusos korszakát. nem érdemes a méretre állíthatósat venni, az nem jó tapasztalatunk szerit.gumibugyiból viszont elég 2 db, abból nem érdemes többet venni,mivel csak kiöblíteni kell, és pillanatok alatt megszárad. Nagyon ajánlom, de éjazsakára jobb az eldobható meg utazáshoz is.


Mi kipróbáltunk valami márkátlant, de többe került a sok ruhamosás( az állandóan kifolyt kaki-pisi miatt) mintha jobbat vettünk volna. Ezt érdemes megfontolni!


Hajrá megint :)

2008. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!