Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 9 hós babám még mindig nem...

A 9 hós babám még mindig nem ül egyedül és állandóan reszket a keze, egy percre sem áll meg. Mi lehet vele? Talán az idegeivel lessz baj?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd neurológushoz.
2009. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Már réges rég meg kellett volna mutatnod orvosnak, mert azért ez nem normális jelenség.
2009. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam már én is neurológusra, de a párom is ilyen izgő-mozgó ember. Ebből következtettem arra, hogy nem-e azért ilyen a pici is, mert az apja is ilyen gyors, kapkodós tipus. Nem szeretném e miatt a gyereket megkinoztatni az orvosokkal, mert lehet, hogy nem is volna rá szükség, de viszont mi van akkor, ha tényleg az idegei? Ti mit tennétek az én helyemben?
2009. júl. 25. 10:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, a védőnőnek ez nem tűnt fel??? Azért a baba érdekében én csak "megkínoztatná" egy jó dokival.
2009. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kérnék a háziorvostól egy beutalót neurológiára. Nem azért mert még nem ül egyedül, mert az bőven belefér még 10 hósan is, hanem a remegés miatt!
2009. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már elvittem volna neurológushoz. Nem fogják megkínozni, és hamar kiderül ha esetleg van valami baja
2009. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem fogja megkínozni, nem olyan vészes ám egy ilyen vizsgálat!
2009. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én babómnak a lába szokott beremegni, 8.5 hós. Én említettem a dokinak, aki azt mondta, egy éves korig normális, fejletlen az idegrendszer még. Vagy egészen egyszerűen attól is lehet, hogy akkor pisilt!!

Mondjuk nálunk ez napi 1-2szer fordul elő, nem állandóan.

Mindenesetre a háziorvosnál kell kezdeni, mert ő ad beutalót, ha szükségesnek látja.

2009. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi járunk háromhavonta neurológushoz, az év világon semmi kínzás nincs benne, csak bizonyos műfogásokkal ellenőrzi a reflexeket, a korának megfelelő mozgásos-értelmi fejlődéséről kikérdez egy kérdőív alapján. Ha szükséges, akkor vannak csak műszeres vizsgálatok (EEG, CT), de az sem fáj. Ne halogasd: ha kiderül, h' baj van, akkor meggyógyítják, ha nincs, megnyugodsz.
2009. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez a reszketés nem most kezdődött, ugye?

Egyik ismerősünk babájának a lába remegett; a védőnő rögtön kiszúrta. Mentek nagy lóhalálába neurológushoz; aki szerencsére megnyugtató választ adott nekik. De 2 hónaposan mentek!! Ezt előbb kellett volna megnézetni; akár idegrendszeri zavar is lehet. (Ez nem 100%, nem vagyok orvos!!)

2009. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!