Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor most lehet adni babáknak...

Akkor most lehet adni babáknak a rózsaszín szentkirályit, vagy nem? Csak mert mindkettőt hallottam már.

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy lehet és adom is 8 hós fiamnak. De kíváncsi vagyok, mert én is hallottam ellenvéleményt. A babafej rajta van, tehát elvileg adható.
2009. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csecsemő kora óta adok a lányomnak mentes vizet. szerintem lehet. Bár,mi az óbudai gyémántot részesítjük előnyben.
2009. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Alkalmas-e a Szentkirályi babák számára?


A Szentkirályi tiszta, friss, természetes ásványvíz, melyet rendszeresen ellenőrzünk, hogy folyamatosan biztosítsuk az elvárt magas minőséget. Véleményünk szerint a Szentkirályi alkalmas a babák számára, azonban mindig azt javasoljuk a szülőknek, hogy egyeztessenek gyermekorvosukkal, mielőtt Szentkirályit kinálnak gyermeküknek. A kicsik számára lehetőleg frissen felbontott ásványvizet adjunk, amelyet a felnyitás után 1 napon belül használjunk fel, közben pedig javasoljuk hűtőben tárolni.


-------------------------


Én úgy olvastam, hogy forralás nélkül is adható babáknak! :D

2009. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én anno a Baba Patika c. újságból kiírtam, hogy milyen a jó víz a babának. Fanatikusan hangzik, de első gyereknél láttam már nagyobb túlzásokat is. Szóval mindenféle ásványianyag értékeket össze hasonlítottam és a Nestlé akvarell győzött én azt adtam a lányomnak.
2009. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, azt kihagytam, hogy kimondott babavízben magasabb értékek voltak, mint amit javasoltak!
2009. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! 2005-ben született az első babám. A babacsomagban egy 0,5 l rózsaszín szentkirályi volt. Meglepődtem...a dokinéni is, azt mondta ha benne volt és a baba is rajta van, nyugodtan adhatom. Szóval az első pillanattól azt kapta. Most 3 hónapos a lányom, ő is az első pillanattól ezt kapja.
2009. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én pár napja adom 3,5 hónapos babámnak, mert a csapvíznek olyan fura íze lett. Teát is ebből főzök neki.
2009. júl. 23. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kiforralod a csapvizet az is nagyon jó!Semmi baja nem lesz tőle!
2009. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!