Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 és fél hónapos kisfiam pár...

9 és fél hónapos kisfiam pár hete nagyon nehezen alszik el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 és fél hónapos kisfiam pár hete nagyon nehezen alszik el. Lefekvéskor vagy elalvás után fél órával felébred és egy 2-3 órahosszas tépelődés következik. Nem tud elaludni, mert mozog, fészkelődik, felül, feláll, nagyon nehezen tudom lenyugtatni visszaaltatni, ha sikerül, akkor is felébred, és kezdődik minden előről. Mit tegyek? Kinövi?
2009. júl. 23. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk is ez van ,pedig még csak most lesz 8 hónapos. Egyik oka a nagy meleg lehet szerintem. A másikat meg szakembertől hallottam: Esti lefekvés előtt legyen ébren minimum 4-5 órát, mert akkorra fárad el "rendesen". Háát.. nálunk ez hol bejön, hol nem. Te bírod még? Én még igen, de ha még hónapokig ez lesz, akkor elalszok nappal menet közben.
2009. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Hát mi már egyszer alszunk napközben, úgyhogy a lefekvés előtti 4-5 óra ébrenlét megvan.

8 körül ébred, és utána ebéd után alszik másféltól 3 órahosszat, és utána már csak este.

Most ebben is elkezdtem kételkedni, hogy lehet hogy kevés neki, és túlpörög estére?

De az egyszeri alvásra is azért tértem át, mert délelőtt egyszerűen nem akart aludni, nekem meg nincs türelmem órákig ott feküdni mellette és várni amíg elalszik.

2009. júl. 23. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!