Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós kislányomnak már több...

10 hós kislányomnak már több mint 1hete csúnya piros a popsija, lehet, hogy a nektarintól?

Figyelt kérdés

Csak azért gondolok a gyümire mert egy ismerősöm azt mondta,hogy attól is lehet.Bár én a fogára tippelek,mert az első fogaknál is ez volt,akkor pedig még csak anyatejet kapott.Neugranormonnal kenem,csak vizzel mosom le,de még mindig csúnya.

Holnap tudok dokihoz menni.


2009. júl. 23. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a fogától van.

Nekünk is volt:(minden fognál.Volt hogy sebesre csípte,hiába tettem rögtön tisztába és hiába adott krémet a dokinénink.

Hagyd szabadon amennyit lehet,ez segít:)

2009. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor mégis jó a tippem.
2009. júl. 23. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:

biztosan nem a baraqcktól van. nálunk akkor lett olyan nagyon piros, amikor antibiotikumot kapott. de a fogától is lehet.

sokat volt a levegőn, és a hajszáritó csodákat tesz. utána pedig vastagon kend be. én bepanthen-t használok.

2009. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poci-maci ***** válasza:

szia nekünk is volt ilyen és a doki nekünk ezt a sudocreamot ajánlotta és láss csodát 2nap múlva már nyoma sem volt.

egy próbát megér.

2009. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!Hál' égnek elmúlt akármitől is volt.
2009. júl. 24. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!