Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orbáncos kisgyerekek anyukái....

Orbáncos kisgyerekek anyukái. Hol volt nektek, és hogy gyógyultatok ki belőle? Ugy néz ki orbáncos a fiam kapott rá antibiotikumot, most lázas, de nagyon csúnya piros a füle arca. Hamar volt gyógyulása nálatok? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:

ne haragudj, hogy megkérdezem, mi az orbánc másik neve? Mert így nem ismerem ezt a betegséget, amúgy pedig lehet, hogy lenne tapasztalat, ha valamilyen más néven is leírnád.

köszönöm!

2010. szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez a legismertebb neve,csak latin neve van.Akinek van ilyen az tudja miről beszélek.
2010. szept. 18. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:

nem ez az ótvar????


nekem volt kiskoromban. Senki se tudta mi az, végül a kb 100. orvos mondta meg, hogy "ja anyuka, ez ótvar!"


Cinkrázót kaptam rá és kvarcolni kellett

2010. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amúgy mint kiderült attól lett, hogy megcsípett egy pók, dédmamám meg babakrémet kent rá
2010. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előzőknek: az orbánc az orbánc, nem ótvar, és nem más betegség furi neve. [link]

nekem csak a párom lába volt orbáncos, és hosszú hetekig gyógyult, ő is antibiotikumot kapott, de nagyon csúnya volt a fél lábszára, szinte ijesztő.

2010. szept. 21. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi,nem az két külön betegség.És neki is egy csípéssel kezdődött,ami elfertőződött.hónapokig piros folt volt,vizsgálta mindenki,fül orr gégész,bőrgyógyász,belgyógyász stb.most ez ez uj diagnózis.remélem meg gyógyul hamar.
2010. szept. 21. 07:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én voltam orbáncos gyerekkoromban, kitörte a cipő a sarkamat, ott fertőződött el a terület, az egész sarkam, lábfejem. Elég csúnya volt az enyém, sebészetre is kellett járni, hogy kitisztítsák, így kb. 2 hét alatt gyógyult meg. Anya azt mondja, hogy az első hét volt elég zűrös, nem szabadott felkelnem, lógatnom a lábam, borogatni kellett, de a 2. hét rendben volt már. Viszont nekem azon a helyen, ahonnan indult a sarkamon, lett egy szemölcsöm.

2010. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!