Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak lányomra a strandon?

Mit adjak lányomra a strandon?

Figyelt kérdés
11 hónapos lányommal készülünk a Balatonhoz. Nagyon fehér bőr van és sajna ekcémás is. Bőrgyógyász barátnőm engedélyezte a pancsolást, csak azt nem tudom mit adjak rá.Az OK, hogy úszópelenka..de mi mást? 50+ os naptejünk is van, de vajon az elég védelem a vízben? Mit szoktatoka babátokra adni?
2009. júl. 22. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Van kimondottan UV szűrős trikó, póló, rövidnadrág gyerekeknek, tenger mellett gyakori, itthon nem elterjedt. Viszont nem tudom sajnos, hol lehet kapni :( Én mindenképp adnék még rá valamit, rövidujjú vékony trikót, kis ruhát, rövidnadrágot, bármit, max vizes lesz a vizben, ha tényleg ennyire érzékeny bőrű, nehogy leégjen, plussz árnyék. Nem engedném sokat vizbe. Nővéremnek is nagyon fehér a bőre, láttam már, hány másodperc alatt ég le, nem hiszem, hogy ez kell egy pici lánynak :)
2009. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem kisfiam van, de néha adok rá úszópelus fölé, kis úszónacit. Kislányoknak olyan édi kis fürdőrucikat lehet kapni...pl tesco. Ha akarsz adhatsz rá, de a nagy melegben elég lesz sztem az uszópelus.
2009. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úszó trikót lehet venni a tesco-ban! De ha nem találsz akkor egy vékony pólót ráadsz az is jó .
2009. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jól hangzik a tescós úszótrikó..gondolom ott nem is olyan drága, egy alkalomért nem ruháznék be vagyonokat. Nem is akarom, hogy sokáig a vízben legyen, de ha már ott vagyunk akkor már csobbanjon egy kicsit, hátha tetszik neki a "nagy víz".
2009. júl. 22. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Én lányom is 11 hónapos, és fehér bőrű. Most jöttünk meg a nyaralásból, kentem a bőrét 40-es faktorú naptejjel, fehér kalap volt a fején, és 4 óra után mentünk a strandra.

A 25 fokos balatonban úgy sem lehet sokáig áztatni, úgy hogy szerintem nem lesz gond, én polót nem adnék rá, mert ha átázik akkor inkább hűti a kicsi testét.

Ezeket a vékony úszóruhákat egy babám sem láttam, szerintem az inkább nagyobbaknak való, akik sokáig lehetnek a vízben.

Jó nyaralást!!

2009. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi is voltunk a balcsin,kisfiam 8 hós. én jó vastagon bekentem a naptejjel és meztelenül vittem be fürdeni csak délután 4 után. nappal hűsöltünk,aludtunk a házban vagy a teraszon. 20-30 percet voltunk a vízben,mikor kijöttünk becsavartam egy vastag törülközőbe, úgy pihentünk egy kicsit,utána ráadtam egy trikót + pelust és kezdődhetett a játék a parton. Ja,a vízben és a parton is tettem fehér sapit a buksijára.
2009. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!