Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan véded nap ellen magad...

Hogyan véded nap ellen magad strandon, ha csecsemőd van?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy naptejjel mégsem kenném be magam, hiszen böfizésnél, vagy ringatásnál ugye lenyalná. Mindenhová nem tudok magamra textilpelust teríteni. Pláne nem az arcomra :(.

Túlaggódom vagy marad szigorúan az árnyék?


2011. szept. 27. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Túlaggódod :) Nyugodtan kend be magad naptejjel, az úgyis felszívódik gyorsan. Ahol büfizik a baba, oda meg teszel egy pelust és fogod a fejét, hogy ne másszon le róla.
2011. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Inkább az árnyék. A naptej vegyszer.

Az árnyékban még barnulni is lehet.

2011. szept. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jócskán túl van ez már lihegve..Amúgy is szeptember vége van..Mivel a babával gondolom benne vagytok a vízben is,kénytelen leszel azzal a csúnya,ronda naptejjel bekenni magad,mivel ott a vízben nem szokott lenni árnyék..Kint a "parton" pedig babával eleve nem a tűző napon telepedtek le,hanem árnyékban.De ha a vízben nem kened le magad,rondán leégsz..Amúgy vaterán láttam már bio-naptejet,ha ennyire adsz az ilyesmire,vagy gyógyszertárban is van,amit ott készítenek..
2011. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, a vízbe pedig szépen beleázik a naptej.
2011. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 12:27-es! nagyon frappán megjegyzés. Esetleg ötleted is van a leegés ellen vagy csak a naptej káros hatásait tudod ismertetni?


Tudom, hogy normál esetben nem ilyenkor kérdezünk ilyesmit, de jövő héten indulunk nyaralni és ott reméljük, hogy nem 25 fok lesz, ezért akut a kérdés. Tengerpartra megyünk - nem hencegésképpen. Szóval sanszos, hogy vagy szénné égek, vagy a babámat naptejjel "etetem". Ezért gondoltam, hátha valakinek van rutinja és jó ötlete.

Nyilván a kicsivel árnyékban leszek, de van egy nagyobb is, akivel meg azért néha pancsolnék egyet. Vagy városnézés során sem jó, ha leég a karom, stb.

2011. szept. 27. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Tessék,erről beszéltem:


[link]


Nekem ez nagyon tetszik,fincsi lehet,és teljesen természetes is.

2011. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én bekenném magam és vennék egy lenge, fehér lenvászon vagy hasonló felsőt, amit magadra tudsz venni, ha a baba nálad van (ringatod vagy böfizteted). Így nem tudja "megenni" a naptejet. :)
2011. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ugye milyen egyszerű a megoldás?! Köszi, ez eszembe sem jutott... :)

Akkor megyek és veszek valami kis lenge felsőt.

2011. szept. 27. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!