Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig sterilizáljátok a...

Meddig sterilizáljátok a cumisüveget, cumit? 6 hós korig tényleg elég?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, én csak 3 hós koráig sterilizáltam. Még nem volt beteg. (7hós)
2009. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babim, 7 és fél hónapos, most kérdeztem rá a gyerekorvosnál, hogy kell-e még és ő azt mondta, hogy napi 1x még fertőtlenítsem a dolgait.
2009. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mi addig sterilizálunk, amíg tejes, tápszeres dolgot eszik. Nekem ez egyszerűbb mint a beteg babát ápolni. 7 hós baba anyukája
2009. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is folytatom még mindenképp azért az még kell.

Utolsó válaszoló: Nem volt ez egy kicsit erős válasz?Úgyis mindenki maga dönti el.Azért annyira nem lesz beteg baba ha nincs fertőtlenítve valamilye.Nem kell rémisztgetni az anyukákat!

2009. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet megvetni,lehurrogni,stb:alkalmanként kifőzöm a cumit,cumisüveget,de nem naponta,vagy akár naponta többször!,és a babámnak 9 hónap alatt semmi baja...

Érdemes lenne erre a kérdésre visszatekinteni pár év múlva,kíváncsi lennék,kinek mennyire "beteges" a babája...

2010. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!