Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindent jól akarok csinálni,...

Mindent jól akarok csinálni, mégsem megy. Más is van így?

Figyelt kérdés
Első gyerek. Majdnem 4 hónapos: Refluxos, (egyszer majdnem megfulladt), szájpenészünk van 1 hónapja, kötőhártyagyulladásunk is volt már, most meg alig hízik. Csak én vagyok ilyen béna? Annyira odafigyelek rá, mégis mindig van valami...
2009. júl. 22. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem inkább túl sokat figyelsz rá, és nem engeded az immunrendszerét fejlödni. A baba képes normálisan élni, nem kell körülötte állandóan fertötleniteni, mindentöl elzárni. Fontos lenne, hogy az lazább legyél és ne ijedezz mindentöl.
2009. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi nem bénaság kérdése ez. Sajnos így derülnek ki mire érzékeny a gyerek. De agyonóvni nem szabad a kicsit mert annál inkább gyengébb lesz az imunrendszere. Én például nem törődtem azzal hogy refluxos a lányom. Ilyen volt akár mit csináltam semmi nem segített. Nem tudtam neki megkönnyíteni a dolgokat, de nem is sopánkodtam rajta.
2009. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is mindent jól akartam csinálni, de nem megy.


Egyrészt emberileg lehetetlen, másrészt meg tényleg felesleges a széltől is óvni őket, mert aztán meg EZ lesz...

Sérülékeny immunrendszer, és sok-sok betegeskedés.


Én fizikailag sem bírtam már megfelelni a saját elvárásaimra, aztán meg egyre szarabb lett minden.

Mára ott tartok, hogy ellazultam, nem görcsölök, és sokkal kiegyensúlyozottabb anyuka vagyok.


Próbáld meg Te is.

Először fura, de aztán megnyugtató érzés, hogy nem kell versenyt futnod az idővel, és a problémákkal.


Egyébként az enyém 6 hónapos, szintén első baba

2009. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok... úgy tűnik délelőtt 10-kor is már nehezen ragzom a finnugrot... :-))))


Nem "elvárásaimra", hanem elvárásaimnak.

Bocsi


:-)

2009. júl. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi!!! A refluxról nem te tehetsz, és szájpenésze sem csak a te babádnak van egyedül. Sokan átesnek ezen. Nem vagy béna anya egyáltalán. Csak tegyél meg minden tőled telhetőt! Az én kislányom sajna egy hónapja egyfolytában beteg. Kezdődött hasmenéssel, aztán jobban lett. Elmentünk strandra, ott összeszedett valami vírust, újabb két hét láz és hasmenés, utána meg elkezdett folyni az orra, meg köhög. Pedig kapott orvosi kezelést és vigyázok is rá, de sajna ez van. A babák sokszor betegek. Aztán meg majd a fáról fognak leesni, vagy biciklizés közben. Ez van :(
2009. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Dehogy vagy béna.Ezekről a dolgokról nem te tehetsz...Az a lényeg,hogy ne görcsölj rá a dolgokra,hanem próbálj nyugodt maradni!Ha te stresszelsz azt a baba is megérzi.Biztosan mindent jól csinálsz.És szerintem mindenkiben megfordul néha egy egy ilyen gondolat.Nem minden sikerülhet mindig.Vannak nehezebb időszakok,most nálatok éppen ez van.De hidd el,minden vihar után kisüt a napocska...:-)))

2009. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!