Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye milyen csodás anyának...

Ugye milyen csodás anyának lenni? Annyira boldog vagyok! Nem is gondoltam volna, hogy lehet így szeretni valakit mint a kisfiamat!

Figyelt kérdés
Bocs hogy feltettem ezt a kérdést, de annyira szeretem a fiamat és most elkaptak az érzelmek azért írtam ki ezt a kérdést.
2009. júl. 21. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ugyanezt éreztem én is amikor megszületett a kislányom és azóta egyfolytában, minden percét élvezem az anyaságnak, soha senki nem fog így szeretni mint a kislányom, neki én vagyok a világ közepe, és nekem is ő a mindenem.


A legcsodálatosabb dolog a világon anyává válni, és anyának lenni, nem is értem azokat a nőket, akik nem akarnak gyereket, nem tudják, milyen csodálatos érzéstől fosztják meg magukat.


2 nap múlva 10 hós kislány anyukája :)

2009. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

:))) Igen :))) Én sem sejtettem előre.

Sok boldogságot!

2009. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam tegnap volt 8 hónapos :)
2009. júl. 21. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
:) én is pont ugyanígy vagyok, holnap lesz 2 hetes a kis pockom, itt szuszog a kiságyában, szopi után totál kidőlt:))
2009. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam most éppen a legcsörgősebb játékával püföli a parkettát :)
2009. júl. 21. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan csodás!10 hónapos a lányom olyan érzéseket keltett bennem/bennünk ,hogy előtte el sem tudtam volna képzeli!

Egyszerűen imádjuk!

2009. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor még mindig nem hiszem, hogy velem van, pedig már 9 hónapos a kisfiam. Nem gondoltam volna, hogy ekkora öröm egy gyerek, és tudjátok mi a fantasztikus még? Hogy a párom mègjobban szeretem azóta, mióta a fiúnk itt van velünk és naponta látom, mekkora imádattal foglalkozik vele.
2009. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy érzek én is. Egyik nap csak ott feküdt mellettem az ágyban, és elsírtam magam, hogy milyen jó hogy itt van nekem.
2009. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a második baba most , nagy évkülömbbséggel! De borzasztoan oda vagyok a gyönyörüsségért!!!
2009. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
mániámmá vált hogy puszilgatom ha a kezembe van, egyszerűen folyamatosan , nem bírom abba hagyni. Gyönyörködök benne fantasztikus, felfoghatatlan!Csak nagyon gyorsan szalad az ídő most!!!
2009. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!