Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz igy a babámmal? Félek...

Mi lesz igy a babámmal? Félek nagyon!

Figyelt kérdés
Nincsen elég tejcsim,és potolni kellene,de nem hajlando a tápszert megenni cumisüvegből,se kiskanállal se pohárbol.mi lesz igy vele.nem fog fejlődni rendessen.nagyon kivagyok bukva,kérem aki tud segitsen.
2009. júl. 21. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Többfajta tápszert is próbáltál? Hátha valamelyiket hajlandó elfogadni.

Mennyi idős egyébként?

2009. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tényleg más íze lehet másfajta tápszernek. Barátnőm végül sinlacot adott a lányának, csak azt fogadta el. Ő akkor négy hónapos volt.
2009. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szia! úgy tudom, ilyen esetben van lehetőség támogatással anyatejet venni olyantól, akinek sok van. ezt a védőnőnek tudnia kéne. próbálj ilyet szerezni, de mindenképpen bevizsgáltat!
2009. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 honapos.de a cumis üveget se akarja szivni!mi tévő legyek
2009. júl. 21. 13:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Először próbáld neki a lefejt tejedet adni az üvegből,ha nem kezdi el szívni,cseppentsd bele a szájába,hátha rákap.Aztán ha megeszi,hátha elfogadja a tápszert is.Sok sikert hozzá!
2009. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Milyen cumisüveged van? A cumi rész se mindegy, hogy milyen. Nekünk a mammos bevált. A nagyobbik lányom például, csak fogszabályzosbol volt hajlando inni, a simát nem fogadta el.
2009. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is ez volt a baj. Azt hittem, hogy a tápszer nem ízlik neki, pedig a c.üveggel volt gond. Sokat kipróbáltunk mire a Tommee Tippee bevált, anyamell formájú.

[link]

2009. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14:05-ös vagyok. A mammos is anyamell formáju, és szerintem azért szereti a lányom nagyon. 1300 ft körül va a DM-be.
2009. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Nézd meg ezt...hátha bejön!!

2009. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt a baj...kipróbáltunk 5 féle cumit és 6 féle tápszert,útálta az összes h.a.-s tápszert úgyh sima 1-eset adtunk nki méghozzá a mildibe-t vmint a cumiproblémát az avent oldotta meg amit most tommee tippee-re váltottunk mert öklik belőle a lé.....

Hajrá,kitartás nem egyszerű!

2009. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!