Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most szakitottunk ma a páromma...

Most szakitottunk ma a párommal,és félek,hogy most mi lesz!Mi lesz most a babámmal?

Figyelt kérdés
Félek,hogy egyedül fogok maradni,meg hogy hogyan fogom megoldani a felnevelést,és olyan ideges vagyok,mert szeretem az apját,és egy tök hülyeség miatt szakitottunk,és már nem lehet megbeszélni,mert nem akarja.Mit tgyek?Mit érez ebből a pont ma 4 hónapos kislányom?
2009. jan. 17. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ami veletek történt,de adj neki egy kis időt,hátha újra gondolja a dolgokat.A gyerek sorsa biztos nem közömbös számára sem.Ha kis hülyeségen vesztetek össze,pláne!

Drukkolok,hogy minden jóra forduljon.

2009. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a baba biztos megérzi azt, hogy Te is egy kicsit ingerültebb vagy, rossz a kedved. Amikor a babáddal vagy, próbálj meg nyugodt maradni. Remélem minden jóra fordul. Szorítok nektek.
2009. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ma akkor szakítottunk majdnem, amikor a babónk 2 hónapos volt. aztán rájött, h hülyeséget csinált és térden csúszott előttünk. remélem veletek is ez lesz!!!! szorítok nagyon:))
2009. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon drukkolok nektek, remélem minden jóra fordul és pár nap múlva ő fog menni hozzád megbeszélni a dolgokat, szerintem adj egy kis időt neki, hadd gondolja át! Ha hülyeség miatt lett vége, nem hagyhatja csak úgy el a családját!

És ha esetleg mégsem lenne így, a szüleid tudnak segíteni?

Én hazaköltöznék ha ilyesmi történne..

Szorítok nagyon, és a babád a legfontosabb, ne feledd!

2009. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hűű! Én tegnap írtam kb uezt, csak az én kislányom 3 hós.

Tegnap írtam a páromnak egy sms-t, h ma jöjjön haza és beszéljük meg a dolgainkat, a jövőt. Amikor hazajött, láttam rajta, h nézegeti a kislányt (biztos hiányzott neki, nagyon szereti). Halkan, csendben, veszekedés nélkül próbáltuk megbeszélni a dolgainkat, én észérvekkel próbálkoztam, elmondtam neki, h én h látom, megkérdeztem, h ő h látja a problémákat, az életünket, a jövőt.

Igazából nem tudom, h mennyire hatott rá. Sokat nyeltem, nem említettem neki a dolgokat, amik bántanak, mert nem akartam újra összeveszni. Azt sem kérdeztem meg, h hol járt múlt éjjel, pedig nagyon piszkálja a csőrömet.

Fogalmam sincs, h jól csináltam-e, és azt sem tudom, h együtt maradunk-e.

Talán pozitívumként felfoghatom, h megkérdezte, h adok-e vmit enni, evett, most pedig elaludt.

H hol járhatott múlt éjjel?!

Mindegy, próbálok "jól viselkedni", remélem, h ő is megpróbál mindent megtenni az ügy érdekében.

(és ezt annak tudatában csinálom, h azt mondta 2 napja, h már nem szeret szerelemmel, nem bír elviselni, jobbnál jobb nők kerülgetik, ... stb.)

Nagyon félek, csak reménykedni tudok, mert én szeretem, sztem vhol ő is szeret, a gyereknek pedig együtt lenne a legjobb.

Csak azt tudom tanácsolni Neked, h győzd meg, h beleegyezel, bmit is akar, Te támogatod azt, csak beszéljétek meg, h hogyan tovább. Nekem is így sikerült "hazacsalnom". :) Aztán próbálj észérvekkel hatni rá, finoman. Ne veszítsd el a fejed, inkább számolj 10-ig, de mondd el neki, h egyikőtök érdekében sem mehet így tovább, ezért ő IS tegyen meg mindent, amit kell.

Nekem talán ez vált be, bár nem akarom elkiabálni.

Sok szerencsét!

Ja, és sajnos (v szerencsére) nem tudom, h h hat ez a gyerekre. (remélem, h nem is fogom megtudni soha)

2009. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!