Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendeztetek egy éves babátokna...

Rendeztetek egy éves babátoknak szülinapi partit?

Figyelt kérdés
Ha igen, kit hívtatok meg, és hogy sikerült?
2009. júl. 21. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi most készülünk, a jövő hónapban lesz, csináltatok tojás ill tejmentes tortát, itt lesznek a rokonok, nagymamák, keresztszülők, nagynéni, nagybácsi, remélem,h minden jól alakul.
2009. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is csinálok a lányomnak, ráadásul az unokatesőjával csak két óra van köztük így dupla lesz...de én nem csinálok nagy felhajtást, csak olyan szokásos grillezést amit gyakran szoktunk, csak lesz torta is.
2009. júl. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyszülők, dédik voltak itt. ettünk, játszottunk, sétáltunk... nagyon jó volt:)
2009. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk hétvégén lesz keresztelővel egybekötve. az első szülinap inkább nekünk lesz nagy élmény szerintem.
2009. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is most készülök rá, jövő hónapban lesz. Köszi a válaszokat!
2009. júl. 21. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!