Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám rászokatni a...

Hogy tudnám rászokatni a cumira a babám?

Figyelt kérdés
Nem akar cumizni a 3 hós kisfiam. A cicit használja cumi helyett is. Rá lehet még szokatni? Milyen fajtával próbálkozzak. 2 félét próbáltam egyik sem jön be neki,csak rágja,aztán kiköpi.
2009. júl. 21. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kisbabám 10 hónapos lesz, és még mindig ezt csinálja. Kb: 6 féle cumink van már. Nálunk reménytelen. Nem cumizik, csak rajtam.
2009. júl. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először próbáld meg, hogy ugyanúgy magadhoz húzod, de a cumit adod a szájába, és azzal együtt hozzálapul a testedhez.
2009. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sem sikerült. Két dolgot próbálhatsz ki-vagy a te cicidre hasonlító cumi, vagy újszülötteknek(ha találsz koraszülötteknek) való-az nagyon kicsi.
2009. júl. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is sokfélét kipróbáltunk mire egy csúnya barna színű cumi megtetszet neki, azt hiszem baby-novás volt.Az aventes és hasonlók nem jöttek be az anyaga miatt.
2009. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En is azt a megoldast valasztottam, amit a masodik valaszolo ir.

Nalunk azert volt szukseg ra, mert nagyon hamar elapadt a tejem, az ures mellen pedig nem akartam cumiztatni, illetve azon elaltatni, cumizas nelkul viszont nem aludt el...

Amugy is pici volt meg, ugy ereztem, hogy szuksege van a cumizas megnyugtatasara.

Az olembe fektettem, mintha szopna, odaadtam neki a cumit es a mellkasomhoz huztam a fejet. Nagyon hamar megszerette, de tovabbra is csak elalvashoz hasznaljuk inkabb.


De az sem volt mindegy, hogy milyen cumit adok neki. Probaltunk tobb felet es csak a mam jon be csak neki, ez a fajta:

[link]

2009. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babám a MAM-os Latex cumit fogadja el, ugyanebből a fajtából a szilikonosat kiköpi.
2009. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a gyürmi babát. Nekem sem fogadja el a cumit és a babát is másfél hónapomba telt míg elfogadta (mindig odatettem mellé, kezébe adtam hogy ölelgesse, )és egyszer csak szájába vette a mancsát és azóta az a cumi. El sem lehet tőle venni, hála Isten kettő van, ugyhogy meg tudom oldani a mosását. 8 hós múlt a lányom
2009. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!