Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám tisztán tartani?...

Hogy tudnám tisztán tartani? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kisbabám 7 hónapos.kiskorában mondták hogy fityma szűkülete van, pár hónapra rá mondták hogy be van gyulladva a kukija mert ugye nem tudom neki rendesen tisztítani, kamillában fürdettem és attól elmúlt a gennyezés is! Épphoogy egy mm-nyi lyuk van neki rajta!! Mit csináljak vele? Hogyan tudnám tisztán tartani neki????
2011. okt. 20. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos, védőnő mit tanácsol? MIért nem őket kérdezed meg?
2011. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a helyedben nem kísérleteznék tovább, hanem elvinném az utológiára. Ott vagy felfejtik, vagy ha tényleg nagyon szűk, akkor ejtenek egy apró bemetszést. Néhány nap alatt rendbe jön, és most még könnyebben viseli, mint mondjuk 1,5-2 évesen. Az én fiamnál elég későn csinálták meg, és egy időre vissza is vetette a szobatisztaságban.
2011. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Urológia,vagy gyereksebészet.Ne várj tovább,legfeljebb megmondják mikor vidd vissza.
2011. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fiamnak is volt ilyen gond, a gyerekorvos kicsit visszahúzta neki aztán mégegyszer egy pár hét múlva. Nem teljesen csak olyan fél centit húzott rajta.
2011. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a véd9nő azt mondta hogy kinövi, a gyerekorvos meg hogy nem vészes de majd műteni kell! De könyörgöm addig normálisan nem tudom neki tisztítani és bármilyen fertőzést elkaphat! Én is felszoktam neki húzni az orvos tanácsára minden fürdetésnél!!!
2011. okt. 20. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nálunk is hasonlóan vélekedett a gyerekorvos, meg a védőnő. Aztán 2 évesen, amikor már szobatiszta volt, begyulladt neki. Az urológus meg majdnem letépte a fejemet, hogy miért nem néhány hónaposan hoztam el a gyereket hozzá. Pedig elhiheted, hogy én is tisztogattam minden nap.
2011. okt. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!Hétfőn nekem is első dolgom lesz elvinni az orvoshoz hogy mármost csináljanak vmit!Az urológiára kell beutaló?
2011. okt. 22. 13:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy nálunk is van néha gyulladás. sárga pötty látszik amikor visszahúzom neki. Ezt pár nap mire ki lehet nyomni visszahúzáskor. Volt egy két hónap amikor küzdöttünk vele.
2011. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!