Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet tisztítani a...

Hogyan lehet tisztítani a felhúzható zenélő játékokat?

Figyelt kérdés
Beraktam a mosógépbe, mert itt olvastam, hogy nem lesz baja, de azóta nem lehet felhúzni és zenélni sem zenél már. Valakinek van valami használható ötlete, mielőtt a többi kedvenc zenélőkéje is így végzi?
2009. júl. 20. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is mosógépben mostam, de semmi baja nem lett, azóta is működik.
2009. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is mindig mindent mosógépben mosok, semminek nem lett baja.

Várj kicsit, hátha kiszárad..

2009. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de egy hete mostam ki, azt gondolom, ennyi idő alatt ki kellett volna már száradnia. Most a többit még gőzölni sem merem, sajnos 4-5e Ft-ot nem tudunk kiadni erre néhány havonta.
2009. júl. 20. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Bontsd meg és nézd meg a zenélőjét. Én szétszedtem kicsit megpiszkáltam a fogaskerekeket és azóta megint zenél csak néha jól meg kell rázni. Vagy megpóbálhatod, hogy nagyon erősen megrázod vagy akár a földhöz csapkodod. Kicsit elakadtak a kerekek annyi baja van.
2009. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem se zenél.Első mosás után 3. nap megszólalt,de mikor másodszorra mostam ki,már csak félig lehetett felhúzni,ill. félig zenélt,és szép lassan meg is némúlt.Ezt ráadásul nem is lehet szétszedni sehol sem.Így marad. Sajna nincs ötletem,mert egyéb tisztítás nem elég neki,pl átsikálni.
2009. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneket loc-s kendővel törlöm át, még sosem mostam és nincs tőle semmi baja a lányomnak. Én be nem merném tenni, nem csak a játékot, hanem a mosógépemet is félteném
2009. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!