Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy néznek rám mintha szar...

Úgy néznek rám mintha szar anya lennék?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok akadva. Kisfiam egy évesen bölcsibe megy. Most voltunk a boltba és beszélgettem az egyik ismerőssel, és mondtam neki, hogy megyek vissza dolgozni, úgy nézett rám mint egy szadista állatra, hogy bölcsibe adom a gyerekem, és nem ez az első eset. Már nem merem másnak mondani. Mást is kiakaszt ez a gondolkodásmód. Teljesen bűntudatot ébresztenek bennem, mintha szar anya lennék. Miért ilyenek az emberek, irigység? Vagy egyszerűen ilyen a magyar gondolkodásmód? Én ezt nem értem:((((
2012. aug. 8. 10:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ki is erősített meg? Olvasni tudsz?
2012. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem akartam vitát szítani. Kedves első, én szerintem nem vagy tapló. Azoknak akik így gondolják, szerintem AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA. Az első válaszoló gondolom nem azokra gondolt akik mondjuk azért vannak otthon több éve, mert egymás után jöttek a babák, és szerintem azokat se akarta bántani akik azért nem dolgoznak, mert nincs hova visszamenni. De valljuk be őszintén azért olyanok is vannak bőven akik nem is erőltetik meg magukat. Most már engem is le lehet taplózni. Szép napot mindenkinek, és köszönöm a válaszokat. Mindentől függetlenül én mindenkinek zöld kezet adok:)
2012. aug. 8. 15:08
 13/18 anonim ***** válasza:

3 évig otthon lébecolni a gyerekkel kapni a támogatásokat, majd utána gyorsan összehozni mégegyet persze véletlenül sem azért hogy ismét 3 év lébecolás jöjjön.


Kérdező, te ezt hogy értelmezed? Nem bántó, annak akinek pl 2-3 év korkülönbséggel születtek a babái, és megdolgozta előtte és utána is a magáét, és fogja is majd pár évig?

2012. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem gondoljátok, h amikor ennyi valódi ingyenélő van ebben az országban és ilyen kevés gyerek születik, akkor az otthon lévő kismamákat szapulni kicsit erős?

Első és kérdező..?

2012. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én nem szapulom a kismamákat. Amint írtam akinek nem inge ne vegye magára. szerintem itt fejezzük is be.
2012. aug. 8. 15:45
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a 14:37-es valaszado nagyon jol leirta. En nyomtam is neki egy zoldet! :) Mindegy mit csinalsz, mindegy, hogyan dontesz olyan sosem lesz, hogy mindenki egyetert vele. Mindig lesznek olyanok akik olyan szemszogbol latjak a dolgokat mint te es mindig lesznek olyanok akik nem. Ezert nem eri meg idegeskedni vagy bosszankodni azon, hogy ki mit gondol mert olyan sosem volt es nem is lesz, hogy mindenki rabolintson, hogy helyes amit csinalsz vagy nem. :) Sot, ahogy a valaszado kifejtette olyan emberek is vannak, hogy a sajat velemenyuk nagyon gyorsan megvaltozik attol fugg eppen kivel beszelnek. :)) Azt meg senki nem tudja bizonyitani, hogy egy gyereknek mi a lett volna a jobb es mi a rosszabb mert ahoz 2 elete kene legyen, hogy osszetudjak hasonlitani melyikbol milyen elonyoket es hatranyokat szerez x evesen. Mert mindig ott van a "mi lett volna ha bolcsibe megy es mi lett volna ha otthon marad?". Igy minden csak elmelet bizonyitek nelkul.
2012. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
29%

Kevdes kérdező:


Még egyszer leírom, mert pár vaddisznó kitöröltette:


Szard le más véleményét, úgy csináld a dolgaid, ahogyan te jónak látod. Tudod: "Akinek nem tetszik, kinyalhatja" :-P


Lehet taplózni, lepontozni :D

2012. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Teljese3n igazad van:D
2012. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!