Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babámnak burgonyát...

5 hós babámnak burgonyát szeretnék adni. Hogyan készítsem el neki? Mennyit adjak először?

Figyelt kérdés
Almát barackot tejpépet kap már.
2009. júl. 20. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kisebb szem krumplit sokáig főzz sima só nélküli vízben,aztán pürésítsd turmixban.Ha van anyatejed akkor azzal,ha nincs akkor tápszerrel higítsd.Először 3-4 falat vagy cumiból 10-20 mili,de ha szereti akkor hajrá :)
2009. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem tápszert,hanem a fözővizből,vagy forralt vizet adok hozzá.Elösször egy-két kanál kostolás,aztán ha jó ,akkor másnap jöhet egy egész adag!
2009. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Fözök is neki ma! Utánna mi jön, mit adjak még neki?
2009. júl. 20. 09:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én utána a krumpli mellé adtam párolt almát,vagy répát és ugy turmixolom. /tudod a répát jó helyről,ne legyen nitrátos!Fontos!/Aztán jöhet ugyanugy a cékla krumplival.Majd csirkemell.Mi 6 hósak vagyunk.Most kezdtem neki a rizst is-megfözöm/kicsit szét is fözöm/,só nélkül és úgy mellé a husi.
2009. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó nagyon jól mondja.És répával nagyon finom is .A főzővízzel hígítást azért nem ajánlom,mert eleve sok benne a keményítő,amit nehezen emésztenek a főzővízzel még több lesz,forralt vízzel lehet,de anyatejjel v táppal finomabb és táplálóbb.

első voltam.

2009. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyha marad abból amit főztem, azt betehetem a hűtőbe s holnap oda adhatom, vagy főzzek frisset?
2009. júl. 20. 13:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismét az elöző vagyok.Én másnap még odaadom.Sőt,ha tudom,hogy nyűzsis nap lesz,akkor megcsinálom elötte nap.De tovább már nem rakom el.
2009. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagyis utolsó elötti voltam...
2009. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!