Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOSbe kellene! Vadhúst sütök,...

SOSbe kellene! Vadhúst sütök, pontosan őzet! Nem tudom, hogy mi legyen hozzá köretnek? Burgonyát szeretnék, de hogyan készítsem el ami nem mindennapi? Áfonyamártás is lesz hozzá!

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a vadhús és az áfonyamártás már elég mindennapi én nem cifráznám még a köretet is túl.. valami egyszerűt, pl fűzd meg a krumplit vágd kockára és pirítsd le serpenyőben egy kicsit.. vagy egybe- héjában sült krumplit tepsiben.. én ezt adnék hozzá.
2010. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsi szóval a hús meg a mártás elég nemmindennapi azt akartam írni..
2010. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csináld tepsiben.Lehetőleg az őz mellett.Fincsi lesz :)
2010. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!


Egyetértek az Előzővel, bár én mégis megbolondÍtanám még egy kis rozmaringgal. A krumplinak is lesz Íze, plusz megy az őzhöz és az édeskés áfonyához is. Csak vigyázz vele, ne sokat mert elég"erőszakos"ha eltúlzod.

Jó étvágyat!

2010. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És a burgonyát cikkekre vágva tegyem a hús mellé? De gondolom a sütés vége felé,nehogy szét süljön mert a húsnak biztosan kell majd 1-2óra, nem?
2010. aug. 31. 17:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Én irtam a szalonnás tüzdelést. 92 %-os vagyok a reggeli. A végén mit válsztottál, hogy sütöd? Kiváncsi vagyok.
2010. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy nincs itthon szalonnám, és már be van pácolva a husi mustárosan borsosan.Úgyhogy így lesz sütve, egészben, viszont tetszett a tűzdelős ötlet úgyhogy a fhagyma bele lesz tömködve... :))
2010. aug. 31. 17:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2010. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!